Krasse knar van 97 jaar koopt nieuwe Ford Mustang 5.0 V8
De 97-jarige Lennart Ribring laat zich niet zomaar achter de geraniums zetten. Integendeel: hij kocht een nieuwe Ford Mustang om nog eens goed van het leven te genieten.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F11%2F97-year-old-Mustang-03.jpg)
Nieuwe Ford Mustang
In de jaren zestig kocht deze inmiddels hoogbejaarde Zweed zijn eerste Ford Mustang – het originele model, welteverstaan. Wat er met die auto precies gebeurd is, komen we helaas niet te weten. Wel vertelt Lennart, die als gepensioneerd zakenman nog steeds klust als accountant, ons in een video dat hij daarna eigenlijk nooit meer een ander soort auto wilde.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F11%2F97-year-old-Mustang-05.jpg)
Nageslacht
Anno 2016 verklaart hij zijn nieuwste autokeuze als volgt: “Ik heb misschien niet lang meer te leven, dus ik grijp deze kans aan om lekker plezier te beleven achter het stuur. Daarom heb ik een nieuwe Ford Mustang gekocht.” En niet zomaar een, maar de uitvoering met een dikke 5.0-liter V8 in het vooronder. En zelfs een handgeschakelde versnellingsbak!
Bovendien vindt Lennart het belangrijk om zijn plezier te delen met het nageslacht. Zelf verkreeg hij zijn rijbewijs in 1937, zijn zoon Michael leerde hij autorijden in de klassieke Mustang. Ook zijn kleinkind krijgt de autoliefde al met de paplepel ingegoten.
Lees ook:
- Als je aan een Amerikaanse auto denkt, heb je waarschijnlijk deze snelle occasion op je netvlies staan
- Deze occasion wil je: brute Amerikaan met twee zitplekken en een topsnelheid van 330 km/h
- Hoeveel lachgas is te veel? Deze jongens komen er onvrijwillig achter wanneer je auto boem zegt
- CEO Ford: 'Chinese automerken kunnen ons allemaal wegvagen'
Ook interessant
-
Nederlandse politie deelt beelden van krankzinnige achtervolging Peugeot 206 door woonwijk
-
Deze prijsknaller met rijke uitrusting wil Skoda Enyaq van zijn troon stoten
-
Deze Tesla Model Y is duizenden euro’s goedkoper, maar mist 18 belangrijke features
-
Dik 15.000 kilometer in de BYD Seal: “Dit moet echt beter”
-
Gekkenhuis bij Morgan! Want voor het eerst hebben ze een kofferbak moeten ontwerpen | Sjoerds Weetjes 489
-
Bizarre prijzen en knotsgekke kleuren! Dit zijn de hoogtepunten van Retromobile 2026
-
Illegaal! Dit element van de nieuwe Mercedes S-klasse is in Europa niet toegestaan
-
Tv-ster Jay Leno rijdt bijna Rolls-Royce in de prak door miscommunicatie met toeristenbusje
-
Ford Focus RS en Honda Civic Type R koop je nu voor het geld van een Polo: welke is de leukste?
-
Nieuwe Donkervoort P24 RS: “Sommigen kiezen voor 250.000 euro aan opties”
-
Deze Porsche (€300.000+) is voor een 911 traag, toch is het een van de leukste | Sjoerds Weetjes 487
-
Volvo EX60 (2026): 800 kilometer range en behoorlijk snel laden!