Bekijk nu al de 1e F1-pitstop van 2017 met nieuwe banden
Volgende week worden de eerste Formule 1-auto’s van dit jaar onthuld, maar op de eerste raceactie moeten we nog lang wachten. Toch wordt de F1-pitstop ‘nieuwe stijl’ al geoefend.
F1-pitstops
Natuurlijk moet er ook in de winterstop gewoon getraind worden. Nu achter het stuur met nieuwe auto’s, want dat als al jaren beperkt tot enkele vastgestelde dagen met alle teams. Maar de coureurs zijn natuurlijk wel volop bezig in de sportschool. En ook de monteurs oefenen hard – met het oefenen van banden.
Dat wordt dit jaar een iets andere uitdaging dan voorheen, natuurlijk vanwege het forsere rubber waarmee vanaf dit seizoen gereden wordt. Kersverse Mercedes-coureur Valtteri Bottas inspecteert de bandenwisselkwaliteiten van zijn monteurs in de fabriek. Dat ziet er in actie ongeveer zo uit.
Lees ook:
Ook interessant
-
Waarom de Renault Vel Satis al vanaf het begin gedoemd was | Sjoerds Weetjes 377
-
Deze knotsgekke Lamborghini is een brute offroader
-
Met deze betaalbare, elektrische SUV valt Toyota de Volvo EX30 aan
-
Deze Dodge Viper moest voor Amerikaanse belastingbetaler geheim blijven | Sjoerds Weetjes 376
-
Deze Chinese krachtpatser heeft wél een verbrandingsmotor
-
Waarom de elektrische Smart #3 zóveel leuker is dan verwacht
-
Deze betaalbare gezinsauto met enorme actieradius is potentiële verkooptopper
-
De e-3008 is belangrijkste Peugeot in tijden
-
De allereerste Europese turbo-auto is angstaanjagend leuk! De BMW 2002 Turbo (1973)
-
Uw Garage: Ruud heeft een unieke offroad-brandweerauto
-
Zonder de Citroën C2 had DS niet bestaan | Sjoerds Weetjes 375
-
Rijtest Peugeot e-308 SW: helaas bestaat de Opel Astra Electric