Aston Martin hangt de hooligan uit met 76 miljoen aan auto’s
Aston Martin gaat in deze video niet heel voorzichtig met zijn erfgoed om. En zo hoort het ook. De nieuwe fabriek van het Britse merk in Wales is nog leeg, dus is er genoeg ruimte voor wat hooligangedrag.
Begin deze maand nam Aston Martin een voormalige Royal Air Force-basis in St. Athan, Wales over. De fabrikant gaat het terrein omtoveren tot een fabriek waarin vanaf 2019 de cross-over DBX wordt gebouwd. Nu zijn de gebouwen op de basis nog leeg, dus nam Aston Martin een indrukwekkende verzameling modellen uit heden en verleden mee om alvast wat rubbersporen neer te leggen.
LEES OOK: ASTON MARTIN VANTAGE RED BULL EDITION: MET DE KRABBEL VAN MAX
Drie coureurs geven onder meer een DB5, DB10, Virage, V8 Vantage Le Mans, One-77, Vulcan, Rapide, DBR1 en… euhm… Cygnet de sporen. In totaal wordt er volgens Aston Martin gespeeld met zo’n 76 miljoen euro aan auto’s. Aan het einde van de video trekken de coureurs het doek van de Valkyrie- en DBX-concept. We zien bovendien een glimp van de koplampen van (waarschijnlijk) de nieuwe V8 Vantage.
Lees ook:
- Waarom we al 7 jaar op Aston Martin Valhalla wachten | Sjoerds Weetjes 486
- Voel je James Bond in deze luxe occasion, maar let op deze aandachtspunten
- Nederlandse overheid verkoopt spionnenauto op veiling, hij kan een behoorlijk bedrag opbrengen
- Van "shaken not stirred" en whisky naar 0.5-bier: Aston Martin draait alcoholkraan dicht
Ook interessant
-
De goedkoopste auto van Nederland is plots veel beter geworden: eindelijk een serieuze optie?
-
Volvo XC70 vs. Subaru Outback: met deze betaalbare 4×4’s ben je volgende winter wél voorbereid
-
Ed (61) heeft unieke Volkswagen met roestplekjes: “Mensen vinden het niet leuk zoals mijn auto eruitziet”
-
Nederlandse politie deelt beelden van krankzinnige achtervolging Peugeot 206 door woonwijk
-
Deze prijsknaller met rijke uitrusting wil Skoda Enyaq van zijn troon stoten
-
Deze Tesla Model Y is duizenden euro’s goedkoper, maar mist 18 belangrijke features
-
Dik 15.000 kilometer in de BYD Seal: “Dit moet echt beter”
-
Gekkenhuis bij Morgan! Want voor het eerst hebben ze een kofferbak moeten ontwerpen | Sjoerds Weetjes 489
-
Bizarre prijzen en knotsgekke kleuren! Dit zijn de hoogtepunten van Retromobile 2026
-
Illegaal! Dit element van de nieuwe Mercedes S-klasse is in Europa niet toegestaan
-
Tv-ster Jay Leno rijdt bijna Rolls-Royce in de prak door miscommunicatie met toeristenbusje
-
Ford Focus RS en Honda Civic Type R koop je nu voor het geld van een Polo: welke is de leukste?