Is er nog iets leuks te doen dit weekend? Een overzicht van alle beurzen, evenementen, rally's en bijeenkomsten voor autoliefhebbers. Ook een evenement aanmelden? Mail naar r.servaas@autovisie.nl

ZATERDAG 19 SEPTEMBER

Hanzestedenrally, Tiel, Arnhem, Nijmegen, Doesburg. www.hanzestedenrally.nl

Oldtimerdag Appelscha. www.oldtimerdagappelscha.nl

Truckshow Appelscha. www.truckshowappelscha.nl

RS FEST, Autotron Rosmalen. www.rsfest.nl

Hellendoorn Rally. www.hellendoornrally.eu

Spa Six Hours Historique, Spa-Francorchamps. www.spasixhours.com

IAA, Messe Frankfurt. www.iaa.de

Hockenheim Classics, Hockenheimring. www.hockenheim-classics.de

GP Historique, Magny-Cours. www.circuitmagnycours.com

Gran Premio Nuvolari, Mantova, Italië. www.gpnuvolari.it

ZONDAG 20 SEPTEMBER

Vechtoeverrit, Weesp. www.asvdevechtstreek.nl

American day, Classic Park, Boxtel. www.classicpark.nl

Lancia Thema Registermeeting, Wateringen. www.forum.lanciathema.nl

RS FEST, Autotron Rosmalen. www.rsfest.nl

Spa Six Hours Historique, Spa-Francorchamps. www.spasixhours.com

IAA, Messe Frankfurt. www.iaa.de

Hockenheim Classics, Hockenheimring. www.hockenheim-classics.de

GP Historique, Magny-Cours. www.circuitmagnycours.com

Gran Premio Nuvolari, Mantova, Italië. www.gpnuvolari.it