Voorinschrijving Ford GT gesloten, dit is onze keuze
De inschrijving voor de eerste 500 exemplaren van de Ford GT voor de productiejaren 2016 en 2017 is gesloten. Deze zomer zal de autobouwer bekend maken wie er één mógen kopen. Stel dat de redacteuren van Autovisie in aanmerking zullen komen voor Fords nieuwe supercar, dan kan Ford de volgende exemplaren bouwen.
Nieuwsredacteur Wouter Spanjaart kiest voor deze rode carrosseriekleur in combinatie met zwarte striping. Het interieur kleurt zwart.
Online-coördinator Mike Steenbakkers verrijkt het Nederlandse straatbeeld met een in donkergrijs gespoten GT met in Gloss Black-gespoten lichtmetalen wielen en een interieur met een rode touch.
Presentator Werner Budding gaat voor de Nederlandse touch door oranje strepen op een witte Ford GT te bestellen. Het interieur heeft rode elementen op de kuipstoelen en het dashboard.
Wil jij jouw Ford GT samenstellen? Klik dan hier voor de configurator en deel jouw GT in de reacties hieronder.
LEES OOK: HALF MILJOEN EURO KOSTENDE FORD GT IN VOORVERKOOP
6506 geïnteresseerden
Ford claimt dat er meer dan 10.800 personen interesse hebben getoond in de GT, maar precies 6.506 geïnteresseerden hebben ook daadwerkelijk het inschrijfformulier ingevuld en opgestuurd. Alleen al in de afgelopen zes dagen ontving de fabrikant eenderde van het aantal verzoeken. Over drie maanden krijgen 500 geselecteerde GT-liefhebbers het definitieve koopcontract in de bus. Eind dit jaar wordt de eerste auto afgeleverd.
Lees ook:
- Topman Ford vindt Chinese auto's fantastisch. En wil ze daarom weren uit de Verenigde Staten
- Tesla verpulvert concurrentie bij grote verbruikstest met populaire elektrische auto's
- Deze ruime occasion koop je al voor 1.000 euro
- Jij kunt hem ook rijden: elke occasion van deze leuke hot hatch kost minder dan 5.000 euro
Ook interessant
-
Nepbrandstof bij tankstations: moet je oppassen als je benzine of diesel gaat tanken?
-
Bijna 500 km actieradius en een stuk stoerder: waarom de Hyundai Ioniq 3 beter kan zijn dan de Kia EV2
-
Chinese autofabrikant bedenkt autostoel met ingebouwd toilet: stoppen langs de weg wordt overbodig
-
Deze techniek schuilt er zoal achter de enorme ‘grille’ van de nieuwe Mercedes-Benz C-klasse!
-
Gaat dit stuur van 2.500 euro de Mercedes EQS eindelijk succes brengen?
-
Waarom deze Rolls-Royce Project Nightingale een enorme verspilling van ruimte is
-
Nissan introduceert binnenkort eerste elektrische auto met revolutionaire accu
-
27.990 euro en gebouwd in Oostenrijk: deze onbekende EV wil Europa veroveren
-
Na deze Volkswagen Golf Falco Edition zijn we benieuwd: zou er een Frans Duijts-versie komen?
-
Deze Renault 4 Plein Sud is leuk, maar we dagen Renault uit: kom met een volledig open Plein Air!
-
CJIB stapt naar Tweede Kamer! Zelfs het bureau dat verkeersboetes int, vindt ze veel te hoog
-
Racestrepen op afroep! Bij Porsche werken ze aan striping die je aan en uit kunt zetten
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F10%2FSjoerd-van-Bilsen.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F05%2FFord-GT-2.jpeg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F05%2FFord-GT-3.jpeg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F05%2FFord-GT-1.jpeg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F05%2FFord-GT1-Mike.jpeg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F05%2FFord-GT2-Mike.jpeg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F05%2FFord-GT3-Mike.jpeg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F05%2FFord-GT-WB-1.jpeg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F05%2Fford-GT-WB-43.jpeg)