Voor wie minder ook goed vindt: Hyundai i20 N-Line
Hyundai is een van de weinige spelers die nog een echte hot hatch in het B-segment aanbiedt. Maar voor wie het wel een onsje minder mag, zet het nu ook de N-Line op de prijslijst.
Da’s dus een i20 die er een beetje uitziet als een echte N, maar dat onderhuids niet is. Het hart van deze i20 N-Line wordt namelijk nog altijd gevormd door de 1,0-liter T-GDi-motor met 100 of 120 pk. Eerstgenoemde variant komt met een handgeschakelde zesbak, terwijl de 120 pk-versie een zeventraps DCT-transmissie krijgt. Bekende aandrijflijnen uit de reguliere i20, dus, al komt de N-Line niet met de 84 pk sterke instapmotor.
Karakterlijn
Bij deze N-Line gaat het om de looks, zowel op ex- als interieurniveau. Uiteraard heeft-ie een eigen voorbumper met een ‘grijze karakterlijn’ onder de grille, aldus Hyundai. Die grille is uiteraard uitgevoerd in zwart, en bevat een N Line-embleem. Aardig detail van die grille is het patroon, want als je goed kijkt, zie je finishvlaggen.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2021%2F08%2F05_Nieuwe_Hyundai_i20_N_Line_nu_te_bestellen.jpg)
Ook de bilpartij van de i20 N-Line krijgt een eigen bumper, een dubbele uitlaat en een driehoekig mistachterlicht, uiteraard ook een knipoog naar de racerij. 17-inch lichtmetaal en een two tone-kleurstelling maken het sportieve geheel af.
Rode accenten
Het interieur is uiteraard ook door Hyundai aangepakt middels rode stiksels en diverse N-Line logo’s op de stoelen en het stuurwiel. De pedalen hebben een aluminium design, terwijl het stuurwiel en de pookknop een zogenaamde ‘lederlook’ hebben. Ook op de luchtroosters en de deurgrepen vind je de rode kleur terug.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2021%2F08%2F03_Nieuwe_Hyundai_i20_N_Line_nu_te_bestellen.jpg)
Uiteraard kleedt Hyundai deze i20 N-Line ook wat dikker aan. Onder andere een audiosysteem van Bose, getint glas, led-verlichting en zwarte hemelbekleding horen bij de standaarduitrusting. Wie voor de 120 pk sterke i20 N-Line met DCT-automaat gaat, krijgt bovendien schakelflippers achter het stuur.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2021%2F08%2F02_Nieuwe_Hyundai_i20_N_Line_nu_te_bestellen.jpg)
Prijs i20 N-Line
De Nederlandse importeur geeft de N-Line direct een prijs mee, want de quasi-sportieveling staat voor 24.435 euro op de prijslijst. Het betreft dan de 100 pk-versie. De sterkere variant is er vanaf 26.535 euro. Flink meer dan de reguliere i20 met 100 pk, want die staat voor 16 mille op de prijslijst. Overigens had de N-Line er volgens de oorspronkelijke planning al moeten zijn. Toen de Koreanen in de nazomer van 2020 het doek van deze i20 hadden getrokken, stelde het dat de sportieveling in de lente van 2021 al geleverd werd.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2021%2F08%2F04_Nieuwe_Hyundai_i20_N_Line_nu_te_bestellen.jpg)
Lees ook:
Ook interessant
-
Dronken man stapt na 8 glazen alcohol op passagiersstoel en laat auto zelf naar huis rijden
-
Sportieve Magma-lijn van Genesis voor Europa ontwikkeld: “Premiumklanten verwachten hier een performancelabel”
-
Ferrari brengt zeldzame gouden en zilveren munten uit vanaf 350 euro: geen zekere investeringen
-
De motor van deze auto moet iedere 50.000 km gereviseerd worden | Sjoerds Weetjes 491
-
Kleine schades leiden tegenwoordig tot hoge kosten: bij deze auto’s zijn reparaties het duurst
-
Zelfrijdende Tesla nu écht naar Nederland, maar je wordt voor de gek gehouden
-
Dit is de populairste caravantrekker van 2025, maar wij weten een betaalbaarder alternatief
-
Dit stuur wordt per 2027 verboden in China: volgens onderzoek werkt airbag slechter
-
Kun je straks nog autorijden zónder AI aan boord? “Nu zijn die systemen soms nog beroerd”
-
Politievlogger deelt foute tip die je boete van 320 euro kan opleveren: “Dit moet hij rechtzetten”
-
“Japanners, die ooit de Europese markt veroverden, kijken nu toe hoe de Chinezen dat kunstje herhalen”
-
Genesis-modellen dit jaar nog in Nederland, maar pas vanaf 2027 zijn het geen luxe Hyundai’s
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2FSchermafbeelding-2019-07-29-om-16.48.15.png)