Voor u gevonden: Unieke Ferrari SP30
Is deze Ferrari SP30 mooi of lelijk? Het doet er eigenlijk niet toe, want hij is uniek. En dus is de creatie van Ferrari Special Projects miljoenen waard. Hij staat te koop in de Amerikaanse staat Texas. Prijs op aanvraag uiteraard.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fsp30-1.jpg)
Daar is de SP30 overigens niet nieuw geleverd. Ferrari bouwde hem in 2012 speciaal voor de Indiase zakenman Cheerag Arya. De auto is gebaseerd op de 599 GTB en heeft een atmosferische 6,0 liter V12 aan boord, die mogelijk meer vermogen levert dan de 620 pk die standaard is. We schrijven ‘mogelijk’, omdat er bar weinig over de Special Projects-modellen van Ferrari bekend is. Er hangt altijd een zweem van geheimzinnigheid omheen.
Nog niet eens ingereden
De verkoper van deze SP30 – Crave Luxury Auto in The Woodlands, Texas – schrijft dat de sportwagen in een uitstekende conditie is. “Het interieur is smetteloos en is uitgerust met alle juiste opties.” Dat het steigerende paard als nieuw oogt, is overigens niet zo raar. De heer Arya heeft zijn SP30 nog niet eens ingereden. Er staat maar 103 kilometer op de teller.
Lees ook:
Ook interessant
-
Grote plug-in hybride-SUV nu voor minder dan 30.000 euro in Nederland: dit krijg je voor het geld
-
Deze unieke Bugatti lijkt 25 jaar oud, maar is gloednieuw en kost 20 miljoen euro
-
Mitsubishi bouwt samen met grootste computerfabrikant nieuwe bussen: kan deze elektrische camper wel overtuigen?
-
Meer dan 900 mensen per dag hebben dit probleem met hun auto, wat deze gadget van 35 euro voorgoed oplost
-
Nog een nieuwe trajectcontrole: hier op de A7 moet je goed op je snelheid letten
-
Doorrijtaks: rij je door dit land naar de wintersport, dan kun je in de toekomst een flinke boete krijgen
-
Nederlandse politie laat ineens ruige 4×4’s zien: busjes met 3,0-litermotor zijn redder in nood
-
Duik in de prijslijst: dit kost de Lucid Gravity in Nederland
-
Nieuwe remlichten in 2026 verplicht: waarom je wél moet schrikken als je dit ziet
-
Benzine duur? In dit Europese land betaal je nooit meer dan 1,34 euro per liter, zelfs niet langs de snelweg
-
Deze sportwagen van minder dan 45.000 euro komt nu eindelijk naar Europa
-
Bugatti-CEO: ‘Onze onderdelen zijn niet zó duur, koplamp kost maar 25.000 euro’
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fsp30-3.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fsp30-6.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fsp30-7.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fsp30-5.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fsp30-1.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fsp30-4.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fsp30-2.jpg)