Gesnapt! Nieuwe VW Polo en Touareg voorspelbaar als altijd
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F03%2Fv1.jpg)
De nieuwe Volkswagen Polo en Touareg lijken als twee druppels water op de huidige Volkswagen Polo en Touareg. Hadden jullie anders verwacht? Nou, dan kennen jullie Volkswagen nog niet.
Deze foto’s zijn gesnapt door een lezer van het Zuid-Afrikaanse autotijdschrift Car. Ze tonen een volledig ongecamoufleerde Volkswagen Polo naast een Touareg op het vliegveld van Johannesburg.
LEES OOK: VOLKSWAGEN TIGUAN ALLSPACE – VOOR VIJF EN TWEE HALVE PERSONEN
Opvallend aan de Polo zijn de Audi Q2-achterlichten en het silhouet, dat wel heel erg op dat van de huidige Polo lijkt. De Touareg lijkt een Arteon– / T-Prime GTE Concept-achtig front te hebben, maar is verder – uiteraard – weer buitengewoon voorspelbaar.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F03%2Fv2.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F03%2Fv3.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F03%2Fv2.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F03%2Fv3.jpg)
Lees ook:
Ook interessant
-
Mazda voert opmerkelijke wijziging door in het interieur
-
Op vakantie met elektrische auto? In deze laad je het goedkoopst
-
Dit is de functie van dit kunststoffen knopje op een autogordel
-
Veel meer auto’s gestolen, vooral dit model populair bij dieven
-
Deze nieuwe Renault Boreal mag jij niet kopen
-
Elektrische auto opladen op vakantie kan honderden euro’s kosten
-
Waarom de premie van jouw autoverzekering harder stijgt dan ooit
-
Waarom deze nieuwe Bentley een verspilling van ruimte is
-
De nieuwe Fiat 500 Hybrid doet de dingen net andersom
-
Stinkend rijk, maar niet willen opvallen? Deze Porsches zijn voor jou
-
Nieuw logo Range Rover lijkt erg op Bentley’s Flying B
-
Jij mag ineens veel zwaardere voertuigen besturen met B-rijbewijs