Toyota Camry keert terug naar Europa
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Ftoyota_camry_135.jpg)
De Toyota Camry – die in januari van dit jaar zijn achtste generatie in ging – komt in het eerste kwartaal van 2019 terug naar Europa. Hij gaat hier de Avensis vervangen, die al sinds 2009 op de markt is.
We krijgen echter alleen de hybridevariant. De viercilinder- en V6-versies blijven in Noord-Amerika en Japan. De hybride heeft een 2,5 liter viercilinder benzinekrachtbron en een elektromotor die samen 210 pk leveren. Althans, in de Verenigde Staten.
Groter
De Camry zal hier een beetje een moeilijke positie krijgen. Hij is grotere dan de sedans uit het d-segment, maar niet zo premium als de sedans uit het e-segment. Zijn succes zal dus vooral afhangen van wat hij gaat kosten.
Grijs
Hij ziet er in ieder geval goed uit. De naam Toyota Camry was lang een synoniem voor saai, grijs en ongeïnspireerd, maar de nieuwste generatie is een stuk spannender geworden. We durven hem bijna sportief ogend te noemen.
Lees ook:
Ook interessant
-
Mazda voert opmerkelijke wijziging door in het interieur
-
Op vakantie met elektrische auto? In deze laad je het goedkoopst
-
Dit is de functie van dit kunststoffen knopje op een autogordel
-
Veel meer auto’s gestolen, vooral dit model populair bij dieven
-
Deze nieuwe Renault Boreal mag jij niet kopen
-
Elektrische auto opladen op vakantie kan honderden euro’s kosten
-
Waarom de premie van jouw autoverzekering harder stijgt dan ooit
-
Waarom deze nieuwe Bentley een verspilling van ruimte is
-
De nieuwe Fiat 500 Hybrid doet de dingen net andersom
-
Stinkend rijk, maar niet willen opvallen? Deze Porsches zijn voor jou
-
Nieuw logo Range Rover lijkt erg op Bentley’s Flying B
-
Jij mag ineens veel zwaardere voertuigen besturen met B-rijbewijs