Throwback Thursday: Mercedes-AMG C 63 Coupé
Testredacteur Peter Hilhorst blikt elke donderdag via zijn Instagram-account terug op een memorabel driftmoment. Op deze Throwback Thursday is dat de Mercedes-AMG C 63 Coupé uit 2012.
Peter vertelt: “In een groepstest met de Porsche 911 in de Ardennen ging de AMG als een beest tekeer. Dit exemplaar was voorzien van een performance pakket en leverde daardoor 481 pk. In zo’n relatief compacte auto. Waanzin! Het gebulder van de legendarische 6.2 V8, de verwoestende kracht en toch zo goed controleerbaar. Wat een geweldenaar. Hij won de test overigens niet, maar ging wel naar huis met de titel beste driftauto van het moment. Oja, en door de V8 kaalgevreten achterbanden.”
Lees ook:
Ook interessant
-
Meer dan 30.000 Volvo EX30’s moeten terug naar dealer: “Dit kan leiden tot brand in de accu”
-
Nieuwe trajectcontrole A12: hier moet je vanaf vandaag goed op jouw kilometerteller letten
-
BMW en Audi pas op! Deze premium Renault Filante is luxer dan je denkt
-
Skoda’s 7-zitter krijgt een naam: Peaq is de grootste auto van het merk
-
Deze winter ruim 134 miljoen kilo zout gestrooid in Nederland, hoe schadelijk is dat voor de natuur?
-
Alle nieuwe auto’s van 2026 (deel 4): Renault Twingo en Polestar 5
-
12 procent meer autodiefstallen: dit zijn de 10 meest gestolen modellen
-
Garagisten verzwijgen massaal veiligheidslabels banden, terwijl remweg al snel 18 meter langer is
-
‘All Eyez On Me’ met de Hummer van Tupac, die te koop staat!
-
Door deze stomme fout mag Tesla dit model niet meer zo noemen
-
In dit buurland kost de een nieuwe elektrische auto nog geen 12.000 euro! Kan dit ook in Nederland?
-
10 procent van de nieuwe auto’s in Spanje is nu Chinees: gaan we hetzelfde zien in Nederland?
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F05%2Fa20221101-claudia-1549.jpg)