Peter Hilhorst
Peter Hilhorst Nieuws 4 aug 2016bijgewerkt: 22 dec 2017
Leestijd: 1 minuut

Throwback Thursday: Corvette C7 Stingray

Testredacteur Peter Hilhorst blikt elke donderdag via zijn Instagram-account terug op een memorabel driftmoment. Op deze Throwback Thursday is dat de Corvette C7 Stingray uit 2014.

Gevecht

Peter vertelt: “Op papier lijkt de Amerikaanse beul het ideale gereedschap voor driften. De 6.2 V8 hamert er bijvoorbeeld 466 pk en 630 Nm uit die door het elektronisch aangestuurde sperdifferentieel worden verdeeld over de achterwielen. De versnellingsbak ligt echter tegen de achteras en daardoor heeft de auto heel veel grip. Het grensbereik is dan ook dun en als hij wegglijdt, dan gaat dat abrupt. Het is een gevecht met gillende banden, veel rook en een bulderende V8. Maar als je het eenmaal onder de knie hebt, is de kick des te groter.”

Foutje gezien? Mail ons. Wij zijn je dankbaar.

Peter Hilhorst
Geschreven door Peter Hilhorst

De passie voor autorijden en het overbrengen van de beleving maken elke werkdag weer uitdagend. Of dat nou is via een geschreven reportage of een video. Geniet het meeste van sturen met het gas en corrigeren met het stuur. Ook in zijn vrije tijd. De ultieme vorm van wagenbeheersing. Gek ook op youngtimers.

Het interessantste autonieuws rechtstreeks in je inbox

Meld je aan voor de Autovisie nieuwsbrief, dan praten wij je ieder weekend bij over het interessantste autonieuws.