Prijslijst Tesla Model 3 start voorlopig bij €58.800
De eerste kopers wachten al zo’n twee jaar op hun Tesla Model 3 en zoals het er nu naar uitziet zullen de vroege vogels nog enkele maanden geduld moeten hebben. De levering start pas komend voorjaar.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fmodel-3-in-europe-bridge-e1544008742980.jpg)
En dan is het nog maar de vraag of de koper een van de introductieversies had besteld, want de fabrikant trapt af met de duurdere types. De fabrikant communiceert nu twee versies, de zogeheten Long Range met vierwielaandrijving en de Performance-versie. De twee types staan voor achtereenvolgens € 58.800,- en € 69.700,- op de prijslijst staan. Voor dat bedrag levert Tesla de Model 3 in Solid Black.
Ook interessant: Vergelijk hier de prijzen van elektrische jong gebruikte auto’s.
Optioneel is de elektro-auto in Midnight Silver, Deep Blue, Multi Coat Red en Pearl White leverbaar. Hij staat standaard op 18 inch wielen, die tegen meerprijs zijn te vervangen door 19 inch Sport-wielen. De 20 inch Performance maken deel uit van het gelijknamige pakket.
Long Range
Met de Long Range kan een afstand worden afgelegd van maximaal 544 km. De Performance-versie zou 530 km moeten kunnen halen. Het topmodel snelt in 3,5 seconden van stilstand naar 100 km/h en haalt een topsnelheid van 250 km/h in plaats van 233 km/h.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fimg_1578-e1544009044801.jpg)
Masters of LXRY
De Model 3 staat de komende dagen op de Masters of LXRY in de Amsterdamse RAI-hallen.
Lees ook:
- Consumentenbond test betrouwbaarheid: Japanse automerken scoren het best, maar ook deze nieuwkomer breekt door
- Door deze stomme fout mag Tesla dit model niet meer zo noemen
- Goedkoopste Tesla Model Y krijgt nu 657 kilometer aan actieradius
- Geen verrassing! Deze drie beloftes van Tesla-topman Elon Musk kwamen niet uit in 2025
Ook interessant
-
Nieuwe Donkervoort P24 RS: “Sommigen kiezen voor 250.000 euro aan opties”
-
Dikke onvoldoende! Deze onbetrouwbare auto kun je beter niet kopen, zegt Consumentenbond
-
Van de range van elektrische auto’s blijft in de winter niks over! Deze test bewijst het
-
Jaguar is bang dat zijn nieuwe luxe-EV afschrijft als een malle! Dealers vrezen voor de oplossing
-
Deze Italiaanse designstudio komt met krankzinnige conceptauto: langste nieuwe auto
-
Ook België wil tolvignet invoeren: 125 euro om over de wegen te rijden
-
Gruwelijk lelijke roze kentekens sinds 2026 in Frankrijk, maar waarom?
-
Neemt Porsche afscheid van geliefde PDK? Tekeningen tonen opvallende viertraps versnellingsbak
-
Grote plug-in hybride-SUV nu voor minder dan 30.000 euro in Nederland: dit krijg je voor het geld
-
Deze unieke Bugatti lijkt 25 jaar oud, maar is gloednieuw en kost 20 miljoen euro
-
Mitsubishi bouwt samen met grootste computerfabrikant nieuwe bussen: kan deze elektrische camper wel overtuigen?
-
Meer dan 900 mensen per dag hebben dit probleem met hun auto, wat deze gadget van 35 euro voorgoed oplost