Politie vindt achtergelaten Porsche 911 GT3 van meer dan 300.000 euro
De politie in de Duitse deelstaat Hessen staat voor een opvallend raadsel. Langs de autobahn werd een verlaten Porsche 911 GT3 aangetroffen. Het is onbekend wie er achter het stuur zat en waarom de auto is achtergelaten.
In Nederland kost een Porsche 911 GT3 ongeveer 330.000 euro. In Duitsland begint de prijs bij zo’n 209.000 euro. De gevonden auto is overigens niet Duits, maar heeft Servische kentekenplaten.
Politie vindt achtergelaten Porsche 911 GT3
De auto is niet alleen zeer vies, maar ook zwaar beschadigd. Die schade is vermoedelijk een van de redenen waarom de wagen is achtergelaten. Volgens de politie vond er op donderdagavond 30 april om 20.40 uur, in de richting van Frankfurt, een ongeluk plaats met de sportwagen. Getuigen verklaren dat de bestuurder de macht over het stuur verloor en meerdere keren tegen de vangrail botste.
Opvallend blijft dat iemand een auto van deze waarde achterlaat, zelfs als die zwaar beschadigd is. De Duitse politie wacht nog op tips om de bestuurder te achterhalen.
Lees ook:
- Waarom deze nieuwe Porsche 911 meer ‘S/C’ dan ‘GT3’ is
- Deze occasion wil je: deze Porsche 911 is een moderne klassieker met een pure rijbeleving
- Deze Porsche gaat 2,5 miljoen euro opleveren! Wij denken alleen maar: wat moet je ermee?
- Au, onze ogen! Deze felgekleure Porsche lijkt samengesteld door iemand die kleurenblind is
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F07%2FStijn-Kuster1703-e1720450327879.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FPorsche1.jpg.jpg)