Nissan wil dat je gaat kloppen voor katten
Twee keer kloppen op je motorkap, dan goed luisteren of je een kat hoort en dan pas instappen. In een Japanse campagne probeert Nissan automobilisten te waarschuwen voor katten onder te motorkap.
https://www.youtube.com/watch?v=vO3xyqh0Mjk
Katten?
Het is een feit dat kattenfilmpjes bij de best scorende video’s op YouTube horen, maar toch is dit geen goedkope marketingstunt van Nissan in Japan. Katten zoeken, zoals het filmpje zegt, altijd een warme plek op. In de winter kan het dus best zijn dat een kat bovenop je banden, maar ook onder de motorkap kan kruipen. Als het maar warm is.
Om te voorkomen dat je een kat gaat roosteren tijdens je rit, maakt Nissan in dit filmpje duidelijk dat je beter twee keer op je motorkap kunt kloppen en vervolgens goed moet luisteren of je een kat hoort. En voordat je denkt: onder mijn motorkap past helemaal geen kat, het zal je oprecht verbazen waar wel eens katten zijn aangetroffen in een auto.
Lees ook:
Ook interessant
-
BMW E15? Deze creatie wil je hebben in je mancave
-
Chrysler zet elektrische cross-over in de ijskast. Is dit het einde?
-
Video: monteur crasht prijzige Ferrari F40 tijdens testrit
-
Opnieuw Toyota’s het populairst onder criminelen: dit is waarom
-
Snik! De 634 pk sterke B8 GT zal de allerlaatste échte Alpina zijn
-
Volkswagen ID.7 haalt 941 kilometer range, maar daar heeft niemand wat aan
-
Chinees? Welnee, de betaalbaarste Polestar komt gewoon uit Europa
-
Hè hè! Toyota heeft eindelijk door dat bZ4X een slechte naam is
-
Deze auto’s komen in 2025 nieuw op de markt (deel 5)
-
De beste 9 Europese SUV’s: stijl, prestaties en veelzijdigheid
-
Deze Volkswagen had eigenlijk een Cupra willen zijn
-
Deze auto’s komen in 2025 nieuw op de markt (deel 4)