Nieuwe Dacia Logan Stepway is weer heel erg… Logan Stepway
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F02%2Fst2.jpg)
Even tot rust komen hoor. En dat doen we na de speed van vanmorgen – een blauwer dan blauwe DB11 en een Huracán ‘in drag’ van Italdesign – met het automobiele equivalent van oxazepam: de Dacia Logan MCV Stepway.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F02%2Fst1.jpg)
De gewone Logan MCV is vorig jaar vernieuwd en de Stepway is dat nu dus ook. Het trucje blijft daarbij hetzelfde. Dacia heeft de Logan 5 centimeter opgekrikt, hem wat kunststof wielkastverbreders opgeplakt en een paar zilverkleurige ‘bodembeschermers’ meegegeven.
LEES OOK: DOSSIER – BUDGETAUTO’S OP LEEFTIJD VOOR 3500 EURO
Hij is geschoeid met andere 16 inch lichtmetalen wielen dan voorheen en is voorlopig alleen leverbaar in blauw en grijs. De Logan MCV is na de Sandero, Lodgy en Dokker de vierde Dacia in Stepway-uitvoering.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F02%2Fst3.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F02%2Fst4.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F02%2Fst3.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F02%2Fst4.jpg)
Lees ook:
Ook interessant
-
Waarom deze Ferrari LaFerrari eruitziet als een Duitse taxi
-
Deze Bugatti Chiron is straks letterlijk van een oud vrouwtje geweest
-
De Tesla Cybertruck komt wél naar Nederland en dat zit zo
-
AliExpress-versie van de Porsche Panamera komt naar Nederland
-
Je raadt nooit welke F1-coureur deze gepimpte Toyota Supra bezit
-
Nieuwe pick-up van Fiat is goedkoper dan Volkswagen Polo
-
Het Audi-logo kan levensgevaarlijk zijn! Niet doorslikken dus…
-
Zo verbruik je in de file zo min mogelijk benzine en bespaar je geld
-
Gelekt: productieversie van de Renault 5 E-Tech vanuit elke hoek
-
Er ligt straks een Amerikaanse muscle car onder jouw kerstboom
-
Geen enkele auto is ooit hoger geklommen dan deze Porsche!
-
Opletten! In Amsterdam mag je vanaf morgen nog maar 30 km/h