Nieuwe BMW X5 heeft evolutionair design
Als het u blieft, gelekte persplaten van de BMW X5. Wat opvalt? De grote van de nieren uiteraard, maar ook dat de BMW-ontwerpers wel heel duidelijk op safe hebben gespeeld.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fbmw-x5-1.jpg)
De persfoto’s zijn gelekt via de Russische website Autoreview. Ten opzichte van de nieuwe X3 is het design van de X5 nog verder geëvolueerd. De grille van die laatste is een stukje groter en de achterlichten hebben nu helemaal geen verticale elementen meer. Bovendien zijn ze op de X5 ‘hol’.
Vierde generatie
De vierde generatie X5 staat op het lichtgewicht platform van de nieuwe 5 Serie en 7 Serie. Het model dat hij vervangt (codenaam: F15) is nog niet eens vijf jaar op de markt. De eerste (E53) en tweede X5 (E70) werden geproduceerd van 2000 – 2006 en van 2007 – 2013.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fbmw-x5-2.jpeg)
Lees ook:
- Liefhebber van de DTM? Dan móét je deze vier legendarische raceauto's kopen (als je dat kunt)
- BMW-topman: “50.000 mensen bestelden onze nieuwe SUV zonder erin te hebben gereden”
- BMW i8 wordt bereikbaar, daarom leggen YouTubers er wankelmotoren en zescilinders in
- Zo kwam BMW op het idee van de nieren | Sjoerds Weetjes 494
Ook interessant
-
Een jaar te laat? Waarom we denken dat Mini zich heeft vergist met deze speciale Victory Edition
-
Volkswagen doet Apple na met dit model genaamd Neo, wordt deze ook goedkoper?
-
Genomineerd voor Milieuleugen van het Jaar! Dit merk gaat te ver met greenwashing, vinden critici
-
Duurtest Leapmotor B10: is dit de beste elektrische auto voor 30.000 euro?
-
Volkswagen Tayron en Tiguan ineens fors goedkoper: dit kosten ze in Nederland
-
Honda neemt verlies van 13,5 miljard euro en schrapt plots zijn elektrische auto’s, wellicht was ‘0’ niet de juiste naam
-
Raar! Deze nieuwe Ferrari heeft een ‘spoiler’ ín het interieur
-
Max Verstappen niet enige Nederlander tijdens F1 Shanghai: Esmee (20) – “Ontevreden als ik niet win”
-
BMW-topman: “50.000 mensen bestelden onze nieuwe SUV zonder erin te hebben gereden”
-
Nieuwe motie moet redding zijn voor youngtimers: “Dit zou enorm goed nieuws zijn”
-
Benzine duur door oorlog Iran, maar zo tank je wél goedkoop: “Scheelt 100 euro per 1.000 kilometer”
-
Nieuwe Alpine A110 zou alleen als EV komen: “We werken nu toch aan brandstofmotor”