Nieuw smoelwerk voor Mercedes-AMG C 63
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fmercedes-c63-amg-facelift-17.jpg)
Als enige AMG-model had de C 63 die nieuwe ‘Panamericana’-grille nog niet. Dus gooit Mercedes-Benz er een facelift tegenaan. Motorisch blijft alles bij hetzelfde, alleen op transmissiegebied wijzigde de boel.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fmercedes-c63-amg-facelift-100.jpg)
Alle C 63’s – de sedan, Estate, coupé en cabriolet – hebben nu de wat meer ovale grille met de kenmerkende verticale spijlen. Verder zijn er de gebruikelijke facelift wijzigingen. Een verbeterd onderstel, een aangepast interieur, nieuwe bekledingsmaterialen.
Negentraps automaat
Achter de nieuwe grille ligt nog steeds de bekende 4,0 liter twinturbo V8, die 467 pk (C 63) of 510 pk (C 63 S) levert. Hij was gekoppeld aan een zeventraps automaat, maar krijgt nu de beschikking over een AMG Speedshift MCT 9G-transmissie met negen verzetten.
Lees ook:
Ook interessant
-
Koreaans merk komt nu naar Nederland met deze drie auto’s
-
Noodweer op komst: zo bescherm je jouw auto tegen hagelstenen
-
Nieuwe SUV heeft kleine accu en 1100+ km aan actieradius
-
Kinderen van de jaren 80 worden wild van deze Peugeot 208 GTi
-
Politie waarschuwt voor vluchtstrookbendes: zo herken je de truc
-
BYD Atto 2 vs. Citroën ë-C3 Aircross: wat is de beste crossover?
-
Nog steeds brandende Morning Midas: lading anders dan gedacht
-
Onderzoek wijst uit: dit licht kan veel ongelukken voorkomen
-
Vakantie met elektrische auto? In deze landen moet je zoeken naar een laadpaal
-
Chinese sedan verslaat Rimac Nevera op de Nürburgring
-
Gratis 40.000 liter benzine winnen? Bij dit tankstation kan het
-
Met nieuwe EV van BMW rijd je zonder te laden naar Zwitserland