Deze MG Cyberster maakt kans leukste elektrische auto te worden
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2023%2F04%2Ffb5f25005f925329b2d737f80b47b2a1%40201896-1.jpg)
Dat elektrische auto’s altijd saai en niet leuk zijn om te rijden, is al lang niet meer. Neem bijvoorbeeld de Kia EV6 GT of Tesla Model 3 Performance. Echter, voor cabrioliefhebbers is er niet veel keus. Tenminste nog niet, want deze MG Cyberster kan voor liefhebbers van open rijden de leukste elektrische auto worden.
Voor een elektrische cabrio kan je inmiddels aankloppen bij Mini, maar voor het echte roadster-gevoel zal je toch even moeten wachten. Niet alleen op de MG, maar ook op de Polestar 06.
Wordt dit de leukste elektrische auto?
Genoeg over andere aanstaande elektrische roadsters, het draait nu even om de MG Cyberster. Van dat model zagen we al een indrukwekkende concept car. De beelden die nu uitgelekt zijn via de database van het Chinese Ministerie van Transport en Informatie Technologie, zien er echter anders uit.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2023%2F04%2F7e1b97f4f1e00d6c69304124a52ed047%40128914.jpg)
De MG Cyberster lijkt meer op een echte roadster dan we ooit hadden durven denken. De elektrische auto is 4,5 meter lang, 1,9 meter breed en 1,3 meter hoog. De wielbasis is 2,7 meter. Hoewel het design lijkt op een kruising tussen een Jaguar F-Type en een Mazda MX-5 – en dat is geen belediging – is de auto iets groter dan de Japanse roadster.
De MG Cyberster als vierwielaandrijver
Daarbij heeft deze elektrische auto geen handbak en snerpende vierpitter. Sterker nog, zover we nu kunnen lezen in de Chinese documenten, wordt de EV niet eens met enkel achterwielaandrijving leverbaar. Op de vooras ligt een elektromotor die goed is voor 101 pk en 201 pk aan piekvermogen. De achterwielen worden aangedreven door een motor die 215 pk levert en goed is voor 335 pk aan piekvermogen.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2023%2F04%2Ff099bc2da171bc816dced8613193b25e%40478953-1.jpg)
De topsnelheid van de MG Cyberster bedraagt 200 kilometer per uur. Of deze cijfers uiteindelijk echt kloppen en hoeveel uitvoeringen er komen, is onduidelijk. MG heeft nog niets bevestigd over de elektrische auto.
Lees ook:
Ook interessant
-
Moderne Audi-occasion is nu een vrij betaalbare elektrische auto
-
Volvo EX30 duizenden euro’s goedkoper en nieuwe ‘offroadversie’
-
Jouw kind is de coolste van de buurt met dit elektrische MG’tje
-
Nieuwe Tesla Model Y-concurrent biedt zeer goede EV-prestaties
-
Waarom deze nieuwe EV het vooral van z’n prijs moet hebben
-
In prijs verlaagd: goedkoopste Tesla Model 3 nu nog goedkoper
-
Dit zijn de 5 populairste auto’s van nu en Tesla zit er niet bij
-
Grootse comeback: Fiat Grande Panda gaat Renault 5 dwarszitten
-
Facelift BMW iX: krachtiger dan ooit en nu met mega actieradius
-
Facelift Tesla Model Y: populairste auto van Nederland ziet er nu totaal anders uit
-
Dubieuze uitgaven CEO en grote kosten: dit EV-merk is nu failliet
-
Elektrische auto kopen? Bij MG krijg je nu duizenden euro’s korting