Mercedes-Benz verklapt introductiekalender 2017
:quality(80)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F07%2FSchermafbeelding-2016-07-22-om-15.19.20.png)
Mercedes-Benz heeft aan zijn investeerders de introductiekalender voor 2017 laten zien. Kijk even mee welke modellen Mercedes volgend jaar brengt. Zo komt er toch een GT Roadster, verschijnt de GLA Coupé en moet de E-Klasse All Terrein de strijd aangaan met de Allzroads, Cross Country’s en Outbacks van deze wereld.

LEES MEER: AUTOVISIE VLOG: EERSTE TESTNOTITIES MERCEDES-BENZ GLC COUPÉ
GT Roadster
In het schema staat ook de AMG GT Roadster, een variant die oorspronkelijk niet in de planning stond. Gorden Wagener, designbaas van Mercedes, liet eerder in gesprek met Autovisie weten dat de open variant van de GT niet zou komen, omdat de tweepersoons roadster zou kannibaliseren met de aloude SL. De GT krijgt een softtop, terwijl de huidige roadsters van het merk -SL en SLC- over een inklapbare hardtop beschikken. Echter, Wagener zei eerder tegen Autovisie dat de opvolger van de SL weer een linnen dak zou krijgen. Van de AMG GT verschijnt tevens een nieuwe versie, C gedoopt. De sportwagen komt naast de GT, GT S en GT R in het programma. Overigens spreekt Mercedes nog niet van de GT-RS, maar de levering van dat model zal zo goed als zeker pas in 2018 van start gaan.
GLA Coupé
Een opvallende nieuwkomer is de GLA Coupé. Niet te verwarren met de GLB die voor 2019 staat gepland, want dat wordt een heuse cross-over. De GLA Coupé is een gerestylede GLA. De compleet nieuwe GLA staat voor 2020 gepland.
Lees ook:
- Jongen van de straat - Mercedes-AMG CLA 45 S
- De Mercedes-Benz 600 van Elvis Presley staat te koop
- Spierballentaal en stille diplomatie: Mercedes-AMG GT 63 S vs. Porsche Taycan Turbo S
- Na de EQC lanceert Mercedes-Benz de EQA en EQS
Ook interessant
-
6.0 W12 versus 1.5 TSI: mag je de Audi A3 een limousine noemen?
-
5 must-haves: een televisie duurder dan een Model 3 en meer!
-
Autovisie Kennisquiz – Algemene kennis #3
-
Deze Aston Martin DB5 heeft de James Bond-gadgets – Sjoerds Weetjes 222
-
Volkswagen Groep haalt CO2-doel niet, moet flinke boete betalen
-
Formule 1-legende Jenson Button terug als adviseur bij Williams
-
Man wint gloednieuwe Corvette C8, maar krijgt ‘m niet
-
Kleinste ‘Auto van het jaar 2021’ nu al bekend
-
Mercedes-Benz EQS 580 vanaf april te bestellen
-
BMW M aan de stekker!
-
Sportiever dan sportief: de Cupra Formentor door Abt
-
DeLorean mag eindelijk bouwen, maar gaat elektrisch!