Mercedes-Benz geeft teaser nieuwe B-Klasse vrij
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fmercedes-benz-b-klasse-5.jpg)
Mercedes-Benz presenteert tijdens de Autosalon van Parijs de nieuwe generatie B-Klasse. Op Facebook is een eerste teaservideo vrijgegeven waarin we de auto al vanuit diverse hoeken kunnen bekijken.
MBUX
Mercedes-Benz laat in de video al diverse elementen van de nieuwe B-Klasse zien, zoals een in verhouding 40:20:40 neerklapbare achterbank, het multimediasysteem met MBUX-multimediasysteem, inclusief persoonlijke assistent die met het uitspreken van ‘Hey Mercedes’ oproepbaar is. Het interieurdesign van de nieuwe B-Klasse zal in grote lijnen overeenkomstig zijn met de A-Klasse. Dat betekent dat er keuze is uit drie displayconfiguraties: twee 7-inch displays (17,78 cm), met één 7-inch display (17,78 cm) en met één 10,25-inch display (26 cm), of met twee 10,25-inch displays (26 cm)., luchtventilatieroosters met sfeerverlichting.
BMW 2 Serie Active Tourer
De nieuwe Mercedes-Benz B-Klasse opereert in hetzelfde segment als de BMW 2 Serie Active Tourer en de BMW 2 Serie Gran Tourer. Mercedes-Benz omschrijft de nieuwe B-Klasse zelf als een Sports Tourer. Hij oogt dynamischer dan zijn voorganger en biedt meer interieurruimte en comfort. De extra interieurruimte is bereikt door een grotere wielbasis.
Motoren
Op het programma staan naar verluidt de B 200 (163 pk), B 250 (224 pk) en de B 180 d (116 pk). Of Mercedes-Benz ook een B 160 met 107 pk gaat voeren is nog niet bekend. De levering van de nieuwe Mercedes-Benz B-Klasse start in het voorjaar van 2019. Mercedes-Benz presenteert op de Autosalon van Parijs (4-14 oktober) ook de A35, GLE en EQC.
The new B-Class. World premiere at Paris Motor Show 2018. #ParisMotorShow #MondialAuto
Gepostet von Mercedes-Benz am Sonntag, 30. September 2018
Lees ook:
Ook interessant
-
Duik in de prijslijst: wat kost het bioscoopscherm in de BMW i7?
-
Automerk Moskvitsj wordt nieuw leven ingeblazen door Rusland
-
In de nieuwste Audi RS 4 en RS 5 zit bewust minder isolatiemateriaal
-
Peter Gillis (Massa is Kassa) koopt Mercedes-AMG GT Black Series
-
SsangYong leeft weer en begint dit jaar met een heel nieuwe SUV
-
Er verandert gelukkig weinig aan de vernieuwde BMW 3-Serie
-
Brabus gooit olie op het vuur met de 900 XLP
-
Dit Italiaanse merk gaat meedoen met de top van Le Mans
-
Waarom jij de Tesla Cybertruck niet meer mag bestellen van Elon Musk
-
Ken Block gaat racen met 1.400 pk-sterke Porsche 911
-
Lynk & Co 01 vanaf 2024 ook volledig elektrisch
-
Kamervragen en woede om sluiting Ketheltunnel: ‘Absurd kwetsbaar’