Medewerker crasht twee peperdure en super exclusieve Lamborghini’s
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2021%2F10%2F588371.jpg)
Een medewerker van een parkeerplaats in Australië heeft twee super exclusieve en peperdure Lamborghini gecrasht. Het gaat naar verluidt om twee huurauto’s.
Op het Instagram-account van de Australische Craig Jones is te zien dat een Lamborghini zowel de muur als een andere Lamborghini heeft geraakt. De schades zullen flink in de papieren lopen!
Medewerker crasht twee Lamborghini Aventador Ultimae’s
De twee auto’s die de medewerker van de parkeerplaats heeft gecrasht zijn Lamborghini Aventador Ultimae’s. Deze uitvoering is het uitzwaaimodel van de Aventador. Wereldwijd zijn er slechts 600 exemplaren gebouwd. 350 daarvan zijn een coupé, 250 een roadster.
Onder de motorkap van de auto’s ligt een 6,5-liter V12 die goed is voor 780 pk. Van 0 naar 100 kilometer per uur sprint de Italiaanse supercar in 2,8 seconden. Na 8,7 tellen zie je al het getal ‘200’ op je dashboard verschijnen. De topsnelheid van de coupé ligt iets hoger dan van de roadster. De dichte variant versnelt tot 355 kilometer per uur. De nieuwprijs van de gecrashte Lamborghini’s ligt dik boven de 4 ton (per stuk). De waarde van de auto’s is inmiddels flink gestegen – het is immers de laatste Aventador. De auto’s zouden nu meer dan 7 ton waard zijn.
Deze getunede Lamborghini is de sterkste occasion van Nederland
Een pijnlijk moment dus voor de medewerker van de parkeerplaats die de twee Lamborghini’s crashte. Hij zou het rem- en gaspedaal tegelijkertijd hebben ingetrapt terwijl hij de auto wilde parkeren. Hierdoor is de roadster naar voren geschoten. In de video vraagt hij nog om hulp, maar het is al te laat. Bij de crash raakte niemand gewond, maar loopt de schade ongetwijfeld in de duizenden zo niet tienduizenden euro’s.
Rijden met de Italiaanse supercar
Autovisie-redacteur Dries van den Elzen reed vorig jaar nog met de Lamborghini Aventador Ultimae. Hoe leuk die supercar is om te rijden, zie je in onderstaande video.
Lees ook:
Ook interessant
-
Waarom Europese klassiekers uit de VS van die lelijke, zwarte bumpers hebben
-
Waarom jij deze auto van Lamborghini niet mag kopen
-
Wil jij nog een Lamborghini Huracán kopen? Dan heb je pech gehad!
-
5 redenen waarom je (niet) de Lamborghini Revuelto wil
-
Waarom de Ferrari SF90 met minder pk toch sterker is dan de Lamborghini Revuelto
-
Uitgelekte beelden onthullen nieuwe Lamborghini Revuelto
-
Ja, er bestaat een Mercedes G-Klasse Coupé! En je kunt hem nog kopen ook…
-
Exclusieve Lamborghini Diablo VT Roadster te koop op Nederlandse veiling
-
Dit is hoe bizar veel vermogen de krachtigste motor van Lamborghini levert
-
Deze getunede Lamborghini is de sterkste occasion van Nederland
-
Deze foute Gallardo is de goedkoopste Lamborghini occasion van Nederland
-
Lamborghini zwaait de V12 uit met de Invencible en Auténtica