McLaren Speedtail optioneel met juweelbadge
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fmclaren-speedtail-gold-carbon-badge-2.jpg)
De 106 gelukkige kopers van de nieuwe McLaren Speedtail – die op 26 oktober debuteert – krijgen de mogelijkheid om een speciale badge te bestellen.
Drie badges
McLaren heeft drie speciale badges ontwikkeld: twee merkbadges voor de voorzijde en één naambadge voor de achterkant. Ze zijn verkrijgbaar als een van de vele personalisatieopties aangeboden door McLaren Special Operations voor de Speedtail.
Witgoud
De badges van 18-karaats witgoud zijn met behulp van lasertechnologie gemaakt. De badge voor weegt slechts 100 gram. Wie dat nog te veel vindt: erg is een mogelijkheid om voor lichtgewicht variant te kiezen. In de unieke badges is ook koolstofvezel verwerkt. Standaard heeft de Speedtail een aluminium badge met hoogglans zwarte afwerking.
Vaughtons
De speciale badges worden met de hand gemaakt door Vaughtons: sinds 1819 een bekend producent van de meest exclusieve badges en trofeeën ter wereld, waaronder de gouden medailles voor de Olympische Spelen en wereldkampioenschappen voetbal.
Lees ook:
Ook interessant
-
Kabinet trekt 125 miljoen uit voor waterstof, dit zijn de plannen
-
Review SsangYong Torres – Te bestellen als je ‘m echt wil hebben
-
Covermodel: Fiat 2300 Coupé, ‘Een waardig topmodel’
-
Lege accu? Dit kost het als je strandt met je elektrische auto
-
Deze auto’s moet je nooit kopen volgens ChatGPT
-
Occasions: 3 comfortabele top-middenklassers voor 15.000 euro
-
Deze zelfgebouwde Saab EX kan van jou zijn, en dat wil je
-
Waarom is LPG zo goedkoop?
-
Lotus-fans opgelet, deze speciale Bac Mono R is alles wat je wil!
-
Deze sportauto kan je rijden van een AOW-uitkering
-
Dit is de Tesla Cybertruck als politieauto, en die kan echt komen
-
Benzine toch niet duurder!