McLaren Speedtail optioneel met juweelbadge
De 106 gelukkige kopers van de nieuwe McLaren Speedtail – die op 26 oktober debuteert – krijgen de mogelijkheid om een speciale badge te bestellen.
Drie badges
McLaren heeft drie speciale badges ontwikkeld: twee merkbadges voor de voorzijde en één naambadge voor de achterkant. Ze zijn verkrijgbaar als een van de vele personalisatieopties aangeboden door McLaren Special Operations voor de Speedtail.
Witgoud
De badges van 18-karaats witgoud zijn met behulp van lasertechnologie gemaakt. De badge voor weegt slechts 100 gram. Wie dat nog te veel vindt: erg is een mogelijkheid om voor lichtgewicht variant te kiezen. In de unieke badges is ook koolstofvezel verwerkt. Standaard heeft de Speedtail een aluminium badge met hoogglans zwarte afwerking.
Vaughtons
De speciale badges worden met de hand gemaakt door Vaughtons: sinds 1819 een bekend producent van de meest exclusieve badges en trofeeën ter wereld, waaronder de gouden medailles voor de Olympische Spelen en wereldkampioenschappen voetbal.
Lees ook:
- Dit is de McLaren voor wie geen supercar kan betalen
- Deze occasion wil je: hyperexclusieve bolide die maar één iemand blij gaat maken
- Goedkoopste McLaren ooit (2.079 euro) is het ideale kerstcadeau voor een autoliefhebber
- Laat de Lamborghini Urus staan! McLaren komt met grote SUV, en die is er sneller dan je denkt
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fmclaren-speedtail-gold-carbon-badge-3.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fmclaren-speedtail-gold-carbon-badge-1.jpg)