McLaren MSO HS rolt van de band
Voor vijfentwintig klanten van McLaren is het wachten eindelijk voorbij: de McLaren MSO HS rolt in Woking van de band. Nog krachtiger dan de 675 LT en met nog meer spoilerwerk is dit – voorlopig – de absolute topper van McLarens Sport Series..
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F08%2FMcLaren-MSO-HS-Autogespot.nl-Autovisie.nl_.jpg)
Op Autogespot.nl kwam vandaag de eerste foto van de McLaren MSO HS naar buiten. Eerder noemden we de auto 688 HS, maar McLaren geeft nu aan dat de auto MSO HS heet, maar inderdaad wel 688 pk krijgt. Hij is nog eens veertig kilogram lichter dan de Mclaren 675 LT en de 3,8 liter V8 perst er nog eens dertien paarden extra uit. Er worden slechts 25 exemplaren van geproduceerd, veel minder dan van de 675 LT, waar er vijfhonderd van gebouwd zijn. Voorlopig kijk je hier dus naar het topmodel van McLarens Super Series, zoals de reeks modellen gebaseerd op de 650S heet.
BEKIJK OOK: VIDEO: REVIEW MCLAREN 675LT SPIDER
Najaar
Dit najaar brengt McLaren nog een gelimiteerde uitvoering van de 675 LT, de MSO Carbon Series LT. Ook van die auto worden slechts 25 exemplaren gebouwd, die ook alweer lang en breed vergeven zijn. De Carbon Series LT krijgt weer ander spoilerwerk dan de MSO HS en heeft geen grote achtervleugel. De grote luchthapper op het dak moet hij – aangezien het een Spider is – eveneens ontberen. Een grote overeenkomst is de extra hoeveelheid koolstofvezel. De Carbon Series krijgt namelijk veertig procent meer carbon carrosseriedelen dan een standaard 675 LT. Alles voor de laatste gram.
Lees ook:
- Deze occasion wil je: hyperexclusieve bolide die maar één iemand blij gaat maken
- Goedkoopste McLaren ooit (2.079 euro) is het ideale kerstcadeau voor een autoliefhebber
- Laat de Lamborghini Urus staan! McLaren komt met grote SUV, en die is er sneller dan je denkt
- Rus crasht zijn McLaren 720S in de regen: is dit opzettelijk?
Ook interessant
-
Deze winter ruim 134 miljoen kilo zout gestrooid in Nederland, hoe schadelijk is dat voor de natuur?
-
Alle nieuwe auto’s van 2026 (deel 4): Renault Twingo en Polestar 5
-
12 procent meer autodiefstallen: dit zijn de 10 meest gestolen modellen
-
Garagisten verzwijgen massaal veiligheidslabels banden, terwijl remweg al snel 18 meter langer is
-
‘All Eyez On Me’ met de Hummer van Tupac, die te koop staat!
-
Door deze stomme fout mag Tesla dit model niet meer zo noemen
-
In dit buurland kost de een nieuwe elektrische auto nog geen 12.000 euro! Kan dit ook in Nederland?
-
10 procent van de nieuwe auto’s in Spanje is nu Chinees: gaan we hetzelfde zien in Nederland?
-
Hyundai-robot gaat in 2028 in productie en gaat jouw baan overnemen
-
Nieuwe elektrische SUV van MG arriveert in Nederland: wat kost de S6 EV?
-
Goedkoopste Tesla Model Y krijgt nu 657 kilometer aan actieradius
-
De nieuwe EV van Hyundai komt naar Nederland – met zitplek voor twee gezinnen
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F06%2FMSO-Carbon-Series-LT_01-2.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F06%2FMSO-Carbon-Series-LT_02-2.jpg)