Legendarische Duitse tuner werkt met Leapmotor aan deze auto
We hadden niet verwacht dat we ooit het Chinese Leapmotor in een zin zouden noemen met de legendarische Duitse tuner Irmscher. Toch gaan de twee bedrijven samenwerken aan een auto.
Irmscher is bekend geworden met het tunen van met name Opels. Nu het Duitse merk net als Leapmotor van Stellantis is, gaat het voor het eerst aan de slag met een Chinese auto.
Irmscher iC10
Irmscher gaat een Leapmotor C10 onder handen nemen. Deze grote elektrische SUV gaat dan iC10 heten en krijgt 585 pk.
Afbeeldingen en technische specificaties volgen op een later moment. In totaal gaan er maximaal 250 exemplaren in productie.
Rijtest Leapmotor C10
Autovisie reed eerder al met de gewone C10. In onderstaande laat redacteur Coen Grutters zien wat het nieuwe Stellantis-merk biedt.
Lees ook:
Ook interessant
-
Waarom de aandeelhouders van Tesla niet goed snik zijn
-
De Volkswagen Golf GTI Clubsport Edition 50 kost bijna 100.000 euro! (als je hem aankleedt)
-
Goedkope Renault Twingo blijkt stiekem half Chinees
-
Gamechanger? Dit wegdek laadt elektrische auto tijdens het rijden op, kost €2 miljoen per kilometer
-
Tokkiemodus! Porsche komt met asociaalste rijassistent ooit
-
Deze elektrische auto wordt per 1 januari maar liefst 52.000 euro duurder!
-
Bij dit elektrische merk gaat opladen volgend jaar al net zo snel als tanken
-
Kijk door de gekkigheid heen en je ziet hier de nieuwe Peugeot 208
-
Alfa Romeo denkt dat het Ferrari is en start eigen Special Projects
-
Duik in de prijslijst: de Mitsubishi Grandis is terug
-
Plan voor coolste Mazda sinds jaren staat plots op losse schroeven
-
Heeft dit ding niet veel te weinig vermogen voor een Brabus?
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F07%2FStijn-Kuster1703-e1720450327879.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F08%2FLeapmotoriC10.jpg)