Koop deze Cybertruck-grafkist! Optioneel met Full Self-Burying
Is dit een grap? Deels. Want ja, deze Cybertruck-grafkist is in de Verenigde Staten echt te koop, maar de Full Self-Burying-optie is overduidelijk satire. Of een steek onder water in de richting van Tesla…
Dit is de Titan Hypercasket, een 9.999 dollar kostende grafkist van roestvast staal, die is geïnspireerd op de Tesla Cybertruck. Hij heeft een actieradius van 6 feet under, lezen we in de specificaties, en doet een eeuwigheid over de sprint van 0 naar 60 mph (96 km/h).
‘Kogelvrij’, net als de Tesla Cybertruck?
Het staal van de Hypercasket is drie keer dikker dan dat van een gewone grafkist, meldt Titan Casket (en wij maar denken dat grafkisten van hout zijn). Naast een plaatje met cartoony kogelgaten erop wordt de Hypercasket aangeprezen als: “Impact resistant would be an understatement.”
Full Self-Burying-optie voor 10 miljoen
Daarmee deelt Titan Casket natuurlijk een klein tikje uit aan de Cybertruck, die zogenaamd kogelvrij zou zijn, maar dat niet is. Een andere knipoog is de Full Self-Burying-optie op de Hypercasket, die maar liefst 10 miljoen dollar kost.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F02%2Fddf46918-desert-cyber-v3_11hc0uq000000000000028.png)
“The casket will bury itself. This feature is currently in development and will be added via an update at a future date”, zo lezen we, met daaronder: “Full self-burying functionality is not guaranteed to arrive this century. Functionality may be rolled out via over-the-air update. Regulatory approval pending.”
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F02%2F03a9e6fb-hyper-bottom-v3_11hc0qk000000000000028.png)
Grapje? Natuurlijk! Maar bij Tesla gaan ze al jaren zo met klanten om. Als je een Model S, X, 3 of Y bestelt, kun je 7.500 euro neertellen voor de zogeheten Full Self-Driving Capability. Een combinatie van systemen die nog nooit ‘full self-driving’ zijn geweest en dat in de nabije toekomst ook niet zullen worden.
Lees ook:
- Cybertruck flopt, dus vindt Tesla manier om verkoopcijfers kunstmatig op te krikken
- Crashtest laat zien: nieuwe Tesla Cybertruck blijkt behoorlijk veilig, is hij eindelijk klaar voor Europa?
- Breekt je Tesla in tweeën? Dan wordt-ie gewoon aan elkaar gelijmd
- Cybertruck inruilen? Zelfs Tesla geeft er maar een grijpstuiver voor
Ook interessant
-
Slaat kostenbesparing door? Deze Tesla Model 3 heeft geen radio
-
Tesla geheimzinnig over geblokkeerde auto’s: let op bij occasions
-
Tesla hint naar komst van Cyber-SUV
-
Karen, Kristel, Kathleen en Kia: dit wordt de nieuwe K3-auto
-
Nieuwe Donkervoort P24 RS: “Sommigen kiezen voor 250.000 euro aan opties”
-
Dikke onvoldoende! Deze onbetrouwbare auto kun je beter niet kopen, zegt Consumentenbond
-
Van de range van elektrische auto’s blijft in de winter niks over! Deze test bewijst het
-
Jaguar is bang dat zijn nieuwe luxe-EV afschrijft als een malle! Dealers vrezen voor de oplossing
-
Deze Italiaanse designstudio komt met krankzinnige conceptauto: langste nieuwe auto
-
Ook België wil tolvignet invoeren: 125 euro om over de wegen te rijden
-
Gruwelijk lelijke roze kentekens sinds 2026 in Frankrijk, maar waarom?
-
Neemt Porsche afscheid van geliefde PDK? Tekeningen tonen opvallende viertraps versnellingsbak
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F05%2Fa20221101-claudia-1468.jpg)