Kia Picanto X-Line doet een offroader na
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F09%2Fkia_picanto_367.jpg)
Staat op de IAA natuurlijk in de schaduw van Kia’s shooting brake-achtige studiemodel, maar deze Picanto X-Line is toch best geinig. De ingredienten? Iets meer bodemspeling, wat groene accenten en het nodige ‘stoere’ plastic.
In vergelijking met de gewone Picanto staat de X-Line 1,5 centimeter hoger op zijn wielen. Daarbij heeft Kia de auto in een bak met ‘offroad’-onderdelen gedompeld, waar hij weer uit kwam met alle plastic toevoegingen die je verwacht van een model als dit. Oh, en die groene details… Die zijn ook te krijgen in zilver.
Driecilinder turbomotor
De X-Line is de eerste Picanto die wordt geleverd met een 1,0 liter driecilinder turbomotor (hij is er ook als 1.2). Het blokje levert 100 pk en 172 Nm en jut de Kia in 10,1 seconden naar 100 km/h op. De Kia Picanto X-Line wordt op de IAA in Frankfurt voorgesteld. In het vierde kwartaal van dit jaar komt hij op de markt.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F09%2Fkia_picanto_39.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F09%2Fkia_picanto_977.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F09%2Fkia_picanto_847.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F09%2Fkia_picanto_39.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F09%2Fkia_picanto_977.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F09%2Fkia_picanto_847.jpg)
Lees ook:
Ook interessant
-
Op zoek naar Aliens in Area 51 met een Hyundai Santa Cruz
-
Waarom ons nieuwsbericht over de Toyota Sport Crossover zo kort is
-
De goedkoopste elektrische auto van Toyota komt in 2024
-
Covermodel: Triumph Dolomite – Achterwaartse vooruitgang
-
Dit is de daadwerkelijke actieradius van de Mercedes EQE
-
Ruzie met de buren? Dan is deze Hummer de ideale auto voor jou
-
Verkoopcijfers 2023 – Dit merk verkocht in Nederland 13.000 procent meer auto’s
-
Met deze auto wordt Alpine weer belangrijk op het circuit
-
Waarom je toekomstige Hyundai’s niet naast Joel Beukers moet neerzetten
-
Deze Fiat Panda is voor als je geen Mercedes-AMG G 63 6×6 kan betalen
-
Reorganisatie bij Volkswagen! Omdat het dak nog steeds in brand staat
-
Batterijwissels de toekomst? Nio sluit deal met Volvo-fabrikant