Geanimeerde superspion rijdt Audi RSQ e-Tron
“Met de RSQ e-Tron brengt Audi voor het eerst futuristische mobiliteit naar het witte doek”, schrijft het merk in zijn persbericht. Fake news, zeggen wij! Is Audi de RSQ uit de film I, Robot soms vergeten?
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fa1812946_medium.jpg)
Afijn, dat was 2004, dit is nu. De RSQ e-Tron is ontworpen voor de animatiefilm Spies in Disguise, die pas volgend jaar september uitkomt. Audi heeft erbij verzonnen dat hij een volledig elektrische aandrijflijn heeft, vol zit met zelfrijdende technologie en is uitgerust met een holografische snelheidsmeter.
Half uur aan de snellader
De eigenaar van de RSQ e-Tron is superspion Lance Sterling (Will Smith), die samen met uitvinder Walter Beckett (Tom Holland) de wereld moet redden. We weten niet waarvan de wereld dit keer gered moet worden, maar we hopen maar dat het gevaar telkens even een half uur wacht. Spies in Disguise mag dan geanimeerd zijn, ook in tekenfilmland hebben snelladers op zijn minst dertig minuten nodig om de RSQ e-Tron weer bij te vullen.
Wereld redden past bij Audi
Geweldige quote overigens in het persbericht. “Een internationaal spionageverhaal met toekomstige technologie die de wereld kan redden past perfect bij het merk Audi”, roept marketingbaas Giovanni Perosino daarin. Zou de arme man dat zonder in lachen uit te barsten uit zijn mond hebben gekregen?
Lees ook:
- Dit opmerkelijke designelement ga je voortaan op elke Audi zien
- Audi gaat deze dingen uit zijn dashboards slopen: "Ze bieden gewoon niet de beste ervaring"
- Deze luxe Audi-SUV kostte nieuw 70.000 euro, nu slechts een fractie daarvan
- Van de range van elektrische auto's blijft in de winter niks over! Deze test bewijst het
Ook interessant
-
Dit is de reden dat je afgedankte windmolens langs de snelweg ziet liggen en de overheid daar blij mee is
-
Verkoopcijfers 2026: je raadt nooit wat in januari het populairste model was!
-
Hoe lang mag je doorrijden zonder apk en ben je nog verzekerd? “Kan je duur komen te staan”
-
Ed (61) heeft unieke Volkswagen met roestplekjes: “Mensen vinden het niet leuk zoals mijn auto eruitziet”
-
Waarom de nieuwe Mercedes CLE Mythos meer dan tien keer zo veel kost als een gewone CLE
-
Mercedes stopt met huidige C 63 AMG, zijn opvolger krijgt meer cilinders
-
Er was slechts één manier om aan deze Mercedes-AMG GT Black Series te komen | Sjoerds Weetjes 490
-
10 jaar geleden werd het alcoholslot verboden, nieuw onderzoek laat zien hoe dom dat is
-
Kia maakt van de PV5 ineens een pick-up, komt hij ook naar Nederland?
-
Techneuten vinden oplossing accuprobleem elektrische auto’s: “Batterij gaat 1,8 miljoen kilometer mee”
-
Nederlandse politie deelt beelden van krankzinnige achtervolging Peugeot 206 door woonwijk
-
Is wachten met ritsen tot einde invoegstrook correct of asociaal?
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fa1812947_medium.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fa1812945_medium.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fa1812946_medium.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fa1813248_medium.jpg)