Ferrari verkocht recordaantal auto’s, winst groeide met een derde
Ferrari heeft over het afgelopen jaar een recordaantal auto’s verkocht. Hadden we anders verwacht? Nee! Er vonden bijna 8400 ‘steigerende paarden’ een eigenaar (plus 5 procent). De winst van Ferrari was in 2017 een derde hoger dan in 2016.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F09%2Fautovisie-ferrari-portofino-002.jpg)
De sportwagens, merchandise, pretparken, Formule 1 en andere zaken waarin Ferrari actief is, leverden een omzet van 3,4 miljard euro op (plus 10 procent). Onder de streep hield de fabrikant daar een winst van 537 miljoen euro aan over (plus 34 procent).
SUV van Ferrari
Het doel voor 2018 is om 9000 auto’s te verkopen, waarbij Ferrari veel verwacht van de nieuwe Portofino. Voor de toekomst is de SUV van Ferrari van groot belang. Directeur Sergio Marchionne hoopt daarmee een grote nieuwe markt aan te boren.
Lees ook:
- Raar! Deze nieuwe Ferrari heeft een 'spoiler' ín het interieur
- Veilinghuis Sotheby’s maakt een fout van 4,8 miljoen euro: de Zweedse overheid wil nu een Ferrari F40 terug
- Liegt Ferrari over vermogen V12? Dit is hoeveel vermogen de Purosangue echt levert op een rollenbank
- Deze occasion wil je: heerlijke Italiaanse GT met dikke V12 in de neus
Ook interessant
-
Een jaar te laat? Waarom we denken dat Mini zich heeft vergist met deze speciale Victory Edition
-
Volkswagen doet Apple na met dit model genaamd Neo, wordt deze ook goedkoper?
-
Genomineerd voor Milieuleugen van het Jaar! Dit merk gaat te ver met greenwashing, vinden critici
-
Duurtest Leapmotor B10: is dit de beste elektrische auto voor 30.000 euro?
-
Volkswagen Tayron en Tiguan ineens fors goedkoper: dit kosten ze in Nederland
-
Honda neemt verlies van 13,5 miljard euro en schrapt plots zijn elektrische auto’s, wellicht was ‘0’ niet de juiste naam
-
Raar! Deze nieuwe Ferrari heeft een ‘spoiler’ ín het interieur
-
Max Verstappen niet enige Nederlander tijdens F1 Shanghai: Esmee (20) – “Ontevreden als ik niet win”
-
BMW-topman: “50.000 mensen bestelden onze nieuwe SUV zonder erin te hebben gereden”
-
Nieuwe motie moet redding zijn voor youngtimers: “Dit zou enorm goed nieuws zijn”
-
Benzine duur door oorlog Iran, maar zo tank je wél goedkoop: “Scheelt 100 euro per 1.000 kilometer”
-
Nieuwe Alpine A110 zou alleen als EV komen: “We werken nu toch aan brandstofmotor”