Een kogelvrije Aston Martin DB11 graag
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Faston-martin-db11-trasco-3.jpg)
Als extra veiligheid heel belangrijk voor je is, dan is een gepantserde auto een prima oplossing. Zelfs de Aston Martin DB11 is met bepantsering leverbaar. Dit is kogels ontwijken in stijl.
Trasco
Trasco, een onderneming uit Bremen gespecialiseerd in het maken van bepantserde voertuigen, heeft deze ‘armored’ Aston Martin DB11 met ‘level 4’ bepantsering gepresenteerd. De Aston Martin DB11 heeft ballistisch staal in combinatie met composietmaterialen in de deuren maar ook extra dik glas. De DB11 biedt hierdoor bescherming tegen aanvallen met pistolen, ontvoering, autodiefstal of diefstal van kostbaarheden.
150 kilogram zwaarder
Alle aanpassingen resulteren natuurlijk in extra gewicht. Ten opzichte van de reguliere DB11 weegt deze auto 150 kilogram meer. Aan het motorvermogen is niet gesleuteld. Dat betekent dat de V12-motor nog altijd 608 pk en 700 Nm trekkracht levert. De twaalfpitter moet dus extra gewicht verplaatsen en dat heeft uiteraard gevolgen voor de prestaties. Technische gegevens noemt Trasco niet. De prijs van deze bepantserde Aston Martin DB11 is helaas niet bekend.
Bron: James Edition
Lees ook:
Ook interessant
-
Met Mercedes CLA Shooting Brake rijd je zonder te laden naar Stuttgart
-
De Ioniq 6 N wordt een flop en dat vindt Hyundai prima
-
Zoveel geld verliest Volvo nú al op de ES90 en EX90
-
Nieuwe Kia EV5 krijgt te maken met moordende concurrentie
-
Deze Volkswagen Kever was ooit duurder dan een Lamborghini
-
Dit bedrijf laat je met vier spelers tegelijk gamen in de auto
-
Waarom jouw nieuwe Tesla zichzelf ‘MechaHitler’ zou kunnen noemen
-
Hybridetechniek is volgens Ferrari enkel voor performance-auto’s
-
Defensie geeft de mogelijkheid om gratis rijbewijs te halen
-
Deze nieuwe Ford heeft een gigantische powerbank
-
Brandblusser in auto: deze moet je hebben
-
Mazda voert opmerkelijke wijziging door in het interieur