Duik in de prijslijst: de vernieuwde BMW X7
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2022%2F06%2FDuik-in-de-Prijslijst-BMW-X7-header.jpg)
De BMW X7 is voorzien van een nieuwe voorzijde en een nieuw dashboard. We nemen een duik in de prijslijst voor een hernieuwde kennismaking.
De BMW X7 heeft een facelift ondergaan. Dat zie je direct, want net als de nieuwe 7 Serie heeft de X7 nu in tweeën gedeelde koplampen. Een (nog) grotere verandering is te vinden in het interieur, dat van een nieuw dashboard is voorzien.
Prijzen BMW X7
De vernieuwde BMW X7 staat in de prijslijsten vanaf 132.964 euro, voor de xDrive40i met 280 kW (381 pk). Vanaf 139.256 euro kan je dieselen met de X7 xDrive40d, die over 259 KW (352 pk) beschikt. Het motorische topmodel is de liefst 390 kW (530 pk) sterke BMW X7 M60i xDrive, die minimaal 181.356 euro kost. Zeker sinds de facelift kies je de X7 toch al niet voor de subtiliteit, dus wij gaan voor die laatste.
Standaarduitrusting BMW X7
Een BMW X7 wordt nooit ‘kaal’ afgeleverd, dus de standaarduitrusting bestaat uit een lange lijst. Zeker bij de gekozen M60i. Een selectie: led-verlichting rondom met grootlichtassistent, een glazen panoramadak, elektrisch bedienbare tweedelige achterklep, BMW Live Cockpit Professional met BMW Curved Display en uitgebreid infotainment, een hoogwaardig Harman Kardon-audiosysteem, een adaptief onderstel, Integral Active Steering met meesturende achterwielen en natuurlijk de nodige M Sport-uitrustingen.
Exterieuraankleding BMW X7
Voor ons M-model hebben we keuze uit vier wieldesigns. De standaard 21-inch dubbelspaakwielen, de 22-inch Bicolor-dubbelspaakwielen, 22-inch zwarte V-spaakwielen en liefst 23-inch grote Bicolor V-spaakwielen. Die middelste twee wielen zijn zowel met als zonder runflat-banden leverbaar. De standaardvelgen vinden we qua ontwerp het mooist, maar ogen ondanks hun formaat toch wat ielig voor een X7 in sportuitvoering. We gaan dus toch voor de zwarte velgen. Die hebben een meerprijs van 2.370 euro.
Voor de carrosserie is er voornamelijk keuze uit zwart, wit en grijs. De tinten donkergroen, donkerrood en donkerblauw zorgen toch nog voor wat kleur. Wij gaan voor die laatste. Dat kost 2.495 euro extra omdat het een BMW Individual-kleur is.
Interieur BMW X7
De standaard bruine bekleding vinden we wat erg bruin. Alternatieven zijn een andere tint bruin, zwart of maagdelijk wit. Die laatste is mooi maar ook wat ‘besmettelijk’, dus we gaan toch maar voor een zwart interieur (2.695 euro meerprijs). Wel vervangen we de standaard zwarte interieurlijsten door Esche Flowing Grey, met een luxueus kleurverloop (684 euro). Alternatieven zijn andere houtsoorten, maar ook koolstofvezel.
Losse opties
Zeker als M60i zit de vernieuwde BMW X7 standaard al goed in de spullen, dus aan losse opties hebben we weinig meer te wensen. Wel gaan we nog voor het glazen panoramadak Sky Lounge (1.067 euro), het Warmtecomfortpakket (1.195 euro), het M Sportpakket Pro (895 euro, incl. M Hoogglans Shadow Line, M-veiligheidsgordels en remklauwen naar keuze in blauw), het Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System (4.750 euro). De BMW M 50 Jahre-logo’s zijn standaard aangevinkt, maar kosteloos te vervangen door de reguliere BMW-logo’s. Doen wij niet.
BMW X7 zelf samenstellen
De samengestelde BMW X7 blijft nog maar net onder de 200.000-eurogrens. Het prijskaartje van de configuratie vermeld namelijk een bedrag van 199.411 euro. Hoe zou jij de vernieuwde BMW X7 samenstellen? Bekijk hem in de configurator op www.bmw.nl. Daar vind je ook het volledige overzicht van prijzen en uitrustingen.
Lees ook:
Ook interessant
-
Duik in de prijslijst: dit kost de nieuwe Peugeot 208
-
Duik in de prijslijst: de elektrische Opel Astra
-
Duik in de prijslijst: de Renau… eh, Mitsubishi Colt
-
Duik in de prijslijst: Abarth 500e – dit kost de luidruchtige EV
-
Duik in de prijslijst: de vernieuwde Hyundai i20, dit kost de slimme hatchback
-
Duik in de prijslijst: Volkswagen ID.7 – nieuw VW-topmodel
-
Duik in de prijslijst: de Mercedes-Benz CLE, hoeveel kost de coupé?
-
Duik in de prijslijst: de vernieuwde Tesla Model 3
-
Duik in de prijslijst: Peugeot 2008 – verbeterd na de facelift?
-
Duik in de prijslijst: de nieuwe Mercedes-Benz E-klasse
-
Duik in de prijslijst: de Kia EV9, wat de Koreaanse mastodont kost
-
Duik in de prijslijst: Volkswagen Touareg – terug van weggeweest