Dit was eerste auto van Christian Horner, baas van Max Verstappen
Christian Horner is teambaas van het Formule 1-team Red Bull Racing en daarmee ook van Max Verstappen. Dat weet je ongetwijfeld al. Maar weet je ook wat Horner zijn eerste auto was?
Van Max Verstappen weet je al wat zijn eerste auto was, namelijk deze kanariegele hot hatch (die hij later inruilde voor een grijze). Christian Horner koos voor een totaal ander model.
Volkswagen Kever als eerste auto van Christian Horner
De eerste auto van de 51-jarige Horner was namelijk een Volkswagen Kever. “Gepimpt met verbrede wielen, spoilers en een enorme uitlaat aan de zijkant die vlammen spuwde”, zo vertelde de teambaas van Max Verstappen in een interview met het Britse The Telegraph.
Zo kwam Volkswagen op het idee voor een nieuwe Kever | Sjoerds Weetjes 396
De Kever is in enorme oplagen gebouwd. Je vindt ze op verkoopsite Gaspedaal al vanaf zo’n 6.000 euro. Prijzen van puntgave exemplaren lopen op tot meer dan 50.000 euro. Gezien de modificaties zal Christian Horner dat niet meer voor de zijne vangen, mocht hij hem nog in bezit hebben.
Wagenpark van Max Verstappen
Ook Max Verstappen wilde het liefst een Volkswagen als eerste auto. Die heeft de Nederlandse coureur echter nooit gekocht. Inmiddels is de garage van de viervoudig Formule 1-kampioen gevuld met spectaculairdere bolides.
Lees ook:
Ook interessant
-
F1-auto’s klinken volgens Max Verstappen als ‘stofzuigers’, maar er is hoop
-
Max Verstappen houdt niet van deze circuits: ‘Daar horen geen F1-auto’s’
-
Zo krankzinnig veel geld verdient Max Verstappen per minuut
-
Volkswagen komt toch niet met ID.2: zo heet de elektrische Polo
-
Max Verstappen haat voorwielaandrijving: ‘verschrikkelijk, echt mega saai’
-
Deze sportwagen van minder dan 45.000 euro komt nu eindelijk naar Europa
-
Bugatti-CEO: ‘Onze onderdelen zijn niet zó duur, koplamp kost maar 25.000 euro’
-
Waarom de DS N°4 Plug-in Hybrid een zwakke schakel is en heeft
-
Onderzoek toont aan: accu van elektrische auto verliest 2,3 procent per jaar, door snelladen verslechtert hij meer
-
Test op de rollenbank gaat helemaal fout: “Ik zou niet voor de schade betalen”
-
Getunede Supra wil imponeren, maar crasht voor de deur van Toyota-dealer
-
Deze te heet gewassen Nissan Skyline GT-R is eigenlijk een Suzuki en kost maar 3.624,95 euro
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F07%2FSchermafbeelding-2024-07-08-om-15.23.25-e1720450180299.png)