McLaren 688 HS is de volgende gelimiteerde
McLaren werkt aan een nieuwe gelimiteerde uitgave van zijn 650S. Als basis dient de gelimiteerde 675 LT, maar de nieuweling biedt een nog sterkere motor en nog meer exclusiviteit. Volgens Autogespot.nl heet de nieuwe limited edition 688 HS, beschikt hij over een V8-motor met 688 pk en worden er slechts 25 stuks vervaardigd.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F05%2FAutospot-McLaren-688-HS-a.jpg)
McLaren heeft inmiddels potentiële klanten benaderd. Dat heeft geresulteerd in 25 orders, waardoor de gehele oplage is vergeven. Of de kopers louter dealers zijn of ook consumenten, is niet bekend.
Derde kwartaal
Volgens Autogespot.nl zal McLaren in het derde kwartaal van dit jaar de 688 HS aankondigen, maar mogelijk wordt dat nu eerder aangezien de eerste foto’s op internet zijn verschenen. Toen Autovisie de komst van de 675 LT Spider wereldkundig maakte, reageerde McLaren ook door de releasedatum naar voren te halen. Ook toen was de gelimiteerde McLaren reeds voor zijn officiële onthulling uitverkocht.
Lees ook:
- Deze occasion wil je: hyperexclusieve bolide die maar één iemand blij gaat maken
- Goedkoopste McLaren ooit (2.079 euro) is het ideale kerstcadeau voor een autoliefhebber
- Laat de Lamborghini Urus staan! McLaren komt met grote SUV, en die is er sneller dan je denkt
- Rus crasht zijn McLaren 720S in de regen: is dit opzettelijk?
Ook interessant
-
“Touchscreens horen niet in auto’s!” Zegt de man die touchscreens populair maakte
-
Grootste verlies sinds 2008! Bij dit automerk gaat op het moment weinig goed
-
Dronken man stapt na 8 glazen alcohol op passagiersstoel en laat auto zelf naar huis rijden
-
Sportieve Magma-lijn van Genesis voor Europa ontwikkeld: “Premiumklanten verwachten hier een performancelabel”
-
Ferrari brengt zeldzame gouden en zilveren munten uit vanaf 350 euro: geen zekere investeringen
-
De motor van deze auto moet iedere 50.000 km gereviseerd worden | Sjoerds Weetjes 491
-
Kleine schades leiden tegenwoordig tot hoge kosten: bij deze auto’s zijn reparaties het duurst
-
Zelfrijdende Tesla nu écht naar Nederland, maar je wordt voor de gek gehouden
-
Dit is de populairste caravantrekker van 2025, maar wij weten een betaalbaarder alternatief
-
Dit stuur wordt per 2027 verboden in China: volgens onderzoek werkt airbag slechter
-
Kun je straks nog autorijden zónder AI aan boord? “Nu zijn die systemen soms nog beroerd”
-
Politievlogger deelt foute tip die je boete van 320 euro kan opleveren: “Dit moet hij rechtzetten”
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F10%2FSjoerd-van-Bilsen.jpg)