De nieuwe Volkswagen Caddy voor minder dan 15 mille
Volkswagen voegt een instap-Caddy toe aan zijn gamma, met een vanafprijs die 3 mille lager ligt dan de vorige instapper. Wat kunnen we verwachten voor dat geld?
De nieuwe ‘Economy Business’ is voorzien van een 2,0-liter TDI en levert 75 pk en 250 Nm koppel en is gekoppeld aan een handbak met zes verzetten. Voor deze diesel betaal je €14.700 euro. Exclusief btw, uiteraard zonder bpm en zonder afleverkosten.
Wat krijg je
Naast een tamme diesel krijg je wel een tamelijk kale bus. Geen radio en airco, maar wel een echte Volkswagen. De kleine bestelbus is namelijk niet helemaal ‘kaal’. Zo zijn een digitaal dashboard, elektrisch verstelbare spiegels en elektrische stuurbekrachtiging standaard in de goedkope Caddy.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2020%2F10%2Fvw6.jpg)
Net iets meer
Ook is er van de Volkswagen een Caddy Cargo. Deze is net iets rijker aangekleed dan de Economy Business, maar heeft wel dezelfde TDI-motor die 75 pk levert. Deze kost €16.550 en biedt standaard het Caddy Cargo 1st Edition-pakket, met onder andere een met leder bekleed stuurwiel en versnellingspook, 17-inch lichtmetalen wielen, keyless entry & go, DAB+ en LED-koplampen. Mis je ook wat aan vermogen, dan begint de Caddy Cargo met 102 pk bij €17.700.
Hoger verbruik
Overigens is het wel opmerkelijk dat deze Caddy met 75 pk meer diesel verbruikt dan de sterkere varianten. Het verschil bedraagt 0,4 liter per 100 kilometer. Een elektrische variant staat nog niet direct op de planning, maar Volkswagen breidt de prijslijst binnenkort verder uit. Zo volgt er een grotere variant onder de noemer Caddy Maxi, en verschijnt er binnenkort een TGI-versie die op aardgas uit de voeten kan. Een vierwielaandrijver staat ook in de startblokken, eveneens een personenversie: de Caddy Life.
Lees ook:
Ook interessant
-
Meer dan 30.000 Volvo EX30’s moeten terug naar dealer: “Dit kan leiden tot brand in de accu”
-
Nieuwe trajectcontrole A12: hier moet je vanaf vandaag goed op jouw kilometerteller letten
-
BMW en Audi pas op! Deze premium Renault Filante is luxer dan je denkt
-
Skoda’s 7-zitter krijgt een naam: Peaq is de grootste auto van het merk
-
Deze winter ruim 134 miljoen kilo zout gestrooid in Nederland, hoe schadelijk is dat voor de natuur?
-
Alle nieuwe auto’s van 2026 (deel 4): Renault Twingo en Polestar 5
-
12 procent meer autodiefstallen: dit zijn de 10 meest gestolen modellen
-
Garagisten verzwijgen massaal veiligheidslabels banden, terwijl remweg al snel 18 meter langer is
-
‘All Eyez On Me’ met de Hummer van Tupac, die te koop staat!
-
Door deze stomme fout mag Tesla dit model niet meer zo noemen
-
In dit buurland kost de een nieuwe elektrische auto nog geen 12.000 euro! Kan dit ook in Nederland?
-
10 procent van de nieuwe auto’s in Spanje is nu Chinees: gaan we hetzelfde zien in Nederland?
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F07%2FStijn-Kuster1703-e1720450327879.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2020%2F10%2Fvw5.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2020%2F10%2Fvw4.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2020%2F10%2Fvw1.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2020%2F10%2Fvw.jpg)