BMW i8 Spyder laat nog op zich wachten
Blijkbaar heeft BMW nog veel tijd nodig om de i8 ook als Spyder te ontwikkelen. De fabrikant bevestigde al eerder dit jaar de komst van de open tweezitter. Toen werd nog geen introductiedatum genoemd. BMW’s topman Harald Krüger laat nu aan Automotive News weten wanneer de open hybride-sportwagen komt.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F10%2FBMW-i8-Spyder-2.jpg)
Dat wordt 2018 volgens de topman van BMW. Weet dat al in 2012 een studiemodel van de i8 Spyder werd voorgesteld. De Duitsers wilden naar verluidt de open tweezitter al eerder op de markt brengen, maar stelden de introductie verschillende malen uit. De fabrikant zou nu wachten op de tussentijdse facelift van de i8 Coupé, waarbij de sportcoupé direct een aangepast aandrijflijn zou krijgen met een grotere actieradius en krachtigere elektromotor.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F10%2FBMW-i8-Concept-Spyder1.jpg)
Concept
De i8 is als coupé sinds 2014 leverbaar. Het eerste studiemodel werd alweer op de IAA 2011 gepresenteerd, tezamen met de conceptcar van de i3.
Lees ook:
- Deze prachtige, unieke BMW-occasion heeft een nogal smaakgevoelige kleur
- Waarom BMW na felle kritiek toch vasthoudt aan zeer omstreden verkoopstrategie
- Vergeten BMW-hybride is 30+ jaar oud en nog steeds indrukwekkend: moderne versie kost 10.000 euro
- Veelzijdig, sportief en bloedmooi: Deze occasion is de wens van veel autoliefhebbers
Ook interessant
-
Dit is de reden dat je afgedankte windmolens langs de snelweg ziet liggen en de overheid daar blij mee is
-
Verkoopcijfers 2026: je raadt nooit wat in januari het populairste model was!
-
Hoe lang mag je doorrijden zonder apk en ben je nog verzekerd? “Kan je duur komen te staan”
-
Ed (61) heeft unieke Volkswagen met roestplekjes: “Mensen vinden het niet leuk zoals mijn auto eruitziet”
-
Waarom de nieuwe Mercedes CLE Mythos meer dan tien keer zo veel kost als een gewone CLE
-
Mercedes stopt met huidige C 63 AMG, zijn opvolger krijgt meer cilinders
-
Er was slechts één manier om aan deze Mercedes-AMG GT Black Series te komen | Sjoerds Weetjes 490
-
10 jaar geleden werd het alcoholslot verboden, nieuw onderzoek laat zien hoe dom dat is
-
Kia maakt van de PV5 ineens een pick-up, komt hij ook naar Nederland?
-
Techneuten vinden oplossing accuprobleem elektrische auto’s: “Batterij gaat 1,8 miljoen kilometer mee”
-
Nederlandse politie deelt beelden van krankzinnige achtervolging Peugeot 206 door woonwijk
-
Is wachten met ritsen tot einde invoegstrook correct of asociaal?
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F10%2FSjoerd-van-Bilsen.jpg)