Aston Martin Neptune-onderzeeër gaat ruim 3 miljoen kosten
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2FProject_Neptune_-e1525341784155.jpg)
Aston Martin heeft niet gelogen toen het vorig jaar deze Neptune-onderzeeër onthulde. Want het waanzinnige ding gaat dus daadwerkelijk in productie. Kopers kunnen zich deze week melden op The Superyacht Show in Barcelona en moeten dan een astronomisch geldbedrag meenemen.
Aston Martin en Triton Submarines willen ruim 3 miljoen euro voor de Neptune hebben en naar het schijnt zijn er reeds een aantal verkocht. De compacte onderzeeboot biedt plaats aan drie mensen en kan tot een diepte van 500 meter duiken. En zoals het een Aston Martin betaamt, is de Neptune ook rap. Nou ja… Hij kan ruim 10 km/h varen, want dan wel weer vier keer zo snel is als de Triton 3300/3.
Q by Aston Martin
Het grootste verschil tussen de Neptune en de andere duikboten van Triton is de aankleding van het interieur. In de Neptune zijn de stoelen bijvoorbeeld bekleedt met leer dat met de hand is gestikt. Aston Martin heeft alvast drie verschillende kleur- en afwerkingsopties ontworpen, maar uiteindelijk kan de klant zijn of haar onderzeeër helemaal zelf samenstellen via Q by Aston Martin.
Lees ook:
Ook interessant
-
Waarom iemand een miljoen neertelt voor deze beruchte Dodge Challenger R/T
-
4 MBO-banen in de autobranche met hoog salaris en baangarantie
-
Ook deze Ferrari Monza SP1 van LEGO kun jij niet betalen
-
Voor 267.826 euro is deze simpele Lada Niva-occasion van jou
-
Autovisie Kennisquiz: Le Mans (deel 1/2)
-
Rekeningrijden kost werkende Nederlander veel geld
-
Is de elektrische Caterham Seven nog steeds een lichtgewicht?
-
De nieuwe Aston Martin DB12 vergeet even dat Ferrari bestaat
-
BMW trekt het doek van de nieuwe 5-serie én i5
-
Duik in de prijslijst: de Hyundai Kona
-
De vernieuwde Opel Corsa: grootste probleem nu opgelost?
-
Je raadt nooit hoe extreem duur deze 1000+ pk sterke Amerikaanse occasion is!