Ares Design werkt aan remake Ferrari 250 GTO
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fferrari-250-gto-2018-1.jpg)
Ares Design – eigendom van de ex-Lotus CEO Dany Bahar – heeft plannen voor een remake van de legendarische Ferrari 250 GTO. De eerste foto’s zijn al vrijgegeven.
Twee opties
Naar verluidt zou Ares Design niet meer dan 10 exemplaren willen bouwen. Het prijskaartje komt uit op ongeveer 1 miljoen euro per stuk. Die prijs is inclusief een Ferrari F12berlinetta of 812 Superfast. De remake van de 250 GTO krijgt dus altijd een V12-motor onder de motorkap met 740 pk (F12berlinetta) of 800 pk (812 Superfast).
Heilige Graal
“We willen een kleine serie van deze auto’s maken”, aldus Ares CEO Dany Bahar. “De eerste auto kan in minder dan twaalf maanden klaar zijn. In mijn optiek is de 250 GTO de meest iconische auto aller tijden, de Heilige Graal van autorijden.” De vrijgegeven schetsen zijn volgens Bahar nog voorlopige schetsen, maar geven al wel de proporties van de auto aan. “Het is een moderne reïncarnatie, geen kopie”, zegt Bahar.
Lees ook:
Ook interessant
-
Autovisie Kennisquiz: lang leve de ledlichtunits (2/2)
-
Laat de Hummer maar komen: EU wil zwaardere auto’s toestaan met rijbewijs B
-
Dit is hoe groot het accupakket van Tesla’s elektrische vrachtwagen (Semi) is
-
Dochteronderneming Nederlandse Lightyear falliet
-
Deze bijzondere Audi Activesphere heeft een laadbak
-
Peugeot wil Europa’s grootste EV-fabrikant worden, en dit is hoe
-
5 redenen om (niet) een elektrische camper te kopen
-
Deze gadget maakt een einde aan grote Tesla-ergernis
-
Porsche toont nieuwe versie van legendarische 356
-
Volkswagen neemt afscheid van de Up!
-
Dit is de camper van het jaar 2023
-
Deze occasion wil je: Honda e, duur maar doordacht