Alfa Romeo verbindt naam aan Sauber F1
Alfa Romeo wordt de titelsponsor van het Formule 1-team van Sauber. Dat hebben de twee partijen vandaag bekend gemaakt. De Formule 1-renstal gaat Alfa Romeo Sauber F1 heten.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F11%2FAFP_UK2H4_190302428.jpg)
Het is niet voor het eerst dat Alfa Romeo in de Formule 1 stapt. Zo’n dertig jaar geleden was het Italiaanse merk voor het laatst actief in de koningsklasse van de autosport. Het concern was zowel met een eigen team als als motorleverancier aanwezig. Dit maal is gekozen voor een samenwerking op strategisch, commercieel en technologisch gebied, melden de twee bedrijven. Achterin de race-auto komt echter geen motor van Alfa Romeo te hangen. Sauber blijft trouw aan Ferrari.
Lees ook:
- Deze occasion verrast met zijn snelheid bij het stoplicht én met het kunstwerk onder zijn motorkap
- Alfa Romeo deed iets wat niemand verwachtte: deze auto verbaasde vriend en vijand | Sjoerds Weetjes 484
- Superstijlvolle Alfa Romeo is betaalbaar, betrouwbaar en rijdt beter dan je denkt
- Alfa Romeo Tonale na facelift een stuk goedkoper in Nederland, maar dan heeft hij wel een opvallende downgrade
Ook interessant
-
Jaguar is bang dat zijn nieuwe luxe-EV afschrijft als een malle! Dealers vrezen voor de oplossing
-
Deze Italiaanse designstudio komt met krankzinnige conceptauto: langste nieuwe auto
-
Ook België wil tolvignet invoeren: 125 euro om over de wegen te rijden
-
Gruwelijk lelijke roze kentekens sinds 2026 in Frankrijk, maar waarom?
-
Neemt Porsche afscheid van geliefde PDK? Tekeningen tonen opvallende viertraps versnellingsbak
-
Grote plug-in hybride-SUV nu voor minder dan 30.000 euro in Nederland: dit krijg je voor het geld
-
Deze unieke Bugatti lijkt 25 jaar oud, maar is gloednieuw en kost 20 miljoen euro
-
Mitsubishi bouwt samen met grootste computerfabrikant nieuwe bussen: kan deze elektrische camper wel overtuigen?
-
Meer dan 900 mensen per dag hebben dit probleem met hun auto, wat deze gadget van 35 euro voorgoed oplost
-
Nog een nieuwe trajectcontrole: hier op de A7 moet je goed op je snelheid letten
-
Doorrijtaks: rij je door dit land naar de wintersport, dan kun je in de toekomst een flinke boete krijgen
-
Nederlandse politie laat ineens ruige 4×4’s zien: busjes met 3,0-litermotor zijn redder in nood
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F10%2FSjoerd-van-Bilsen.jpg)