Aftellen voor nieuwe BMW X3, slechts tot 26 juni
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F06%2FDSC06633-e1498203249685.jpg)
Op het moment dat de X3 zich opmaakt voor de viering van zijn zevende verjaardag, stelt BMW de volgende generatie voor. Maandag 26 juni is het zover, dan onthult de fabrikant de derde editie.
In de fabriek in het Amerikaanse Spartanburg wordt momenteel de onthullingsceremonie voorbereid. Maandag zal het management van BMW daar het doek van de nieuwe X3 trekken. Hoewel de volgende editie voor het vasteland van Europa uit Spartanburg zal komen, gaat BMW de X3 op meerdere plaatsen ter wereld bouwen. De derde generatie zal tevens het levenslicht in Zuid-Afrika en China zien.
Designstijl
Op de nieuwe X3 introduceert BMW een nieuwe designstijl, maar de ontwerptaal vormt niet echt de basis voor alle toekomstige X-producten. De X3 onderscheidt zich duidelijk van de volgend jaar te introduceren X2. Vooral het front van de X3 zal sterk afwijken van dat van zijn kleinere broer.
Groter en ruimer
De X3 belooft groter en ruimer te zijn dan zijn voorganger. Hij biedt ook meer en betere opbergmogelijkheden. BMW geeft daar volgende week meer duidelijkheid over.
Elektrische X3
Vermoedelijk maakt de fabrikant dan ook details van het compleet nieuwe platform bekend. De X3 krijgt een bodemsectie dat zowel voor verbrandingsmotoren als voor elektrotechniek geschikt is. De X3 debuteert met benzine- en dieselmotoren. In 2020 komt er een volledig elektrische versie bij.
foto’s Wilco Blok
Lees ook:
Ook interessant
-
DS No 8 als nieuw vlaggenschip: maakt hij verwachtingen waar?
-
Met Mercedes CLA Shooting Brake rijd je zonder te laden naar Stuttgart
-
De Ioniq 6 N wordt een flop en dat vindt Hyundai prima
-
Zoveel geld verliest Volvo nú al op de ES90 en EX90
-
Nieuwe Kia EV5 krijgt te maken met moordende concurrentie
-
Deze Volkswagen Kever was ooit duurder dan een Lamborghini
-
Dit bedrijf laat je met vier spelers tegelijk gamen in de auto
-
Waarom jouw nieuwe Tesla zichzelf ‘MechaHitler’ zou kunnen noemen
-
Hybridetechniek is volgens Ferrari enkel voor performance-auto’s
-
Defensie geeft de mogelijkheid om gratis rijbewijs te halen
-
Deze nieuwe Ford heeft een gigantische powerbank
-
Brandblusser in auto: deze moet je hebben